1 muajshe shtatëzènè!? Vjen lájmi i ëmbël, Kiara dhe Luizí në prítje të vogëklushít/es

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i momentit. Prej disa kohësh, rrjèti po zjen nga “thashèthemet” se Kiara Tito është shtátzènè.

Madje, ditën e djeshme Luizí ka publíkuar një story pranë një gruaje shtátzènè dhe shkruan “Rrahjet më të bukura në botë.”

Kështu ai ka hèdhùr aludime dhe i ka trazuar më shumë uërat.

Burime për Kryefjala.com kanë zbùluar ditën e sotme se Kiara Tito është në prítje të ëmbël, rreth 1 muajshe shtátzènè.

I urojmë shtátzani të lehtë!/Albeu.com

 

Leave a Reply