Friday, September 29, 2023

Yearly Archives: 2022

Párashíkimi që Tròndit Rrjètin/ Mòs e besoni po deshet, Námi Çfarë Mùnd të Ndòdhe

Këtë muaj do keni goxha pròblème në familje dhe nuk do ndiheni shumë të qetë. Në përgjíthësi do jeni me humor të kèq. Nëse...

Luani i pari, Ujori me 4 yje/ Keto jane te gjitha shenjat qe i shtrohen rruget e fatit nga data 1 janar

Gjatë kësáj dite do keni ide shumë të mira si ta bèni çdo moment sa më interesant dhe do i konkretizoni ato që nga...

Do ju lere pa gjùme! JA 6 shenjat me fatin bòmbe e gjithe bíngò mùnd tju bjere atyre

Dashi Puna: Shumë energjí do të thotë gjíthashtu një aftësi e madhe për përkushtim, sidoqoftë, dùhèt ta kombinoni atë me një aftësi të cáktuar...

Mòs flini ende! Puna, PARATE dhe Dashuria fati juaj ne 2023 do tju cmènde nga qejfi

Dashi, Puna: Java do të jetë e favorshme për një ekuilibër të árrítjeve tuaja të mëparshme profesionale. Ata që ndihen të pakënaqur do të...

Do te mèrrni nje shume te madhe párásh/ Shenja e hòròskòpit qe do lumturohèt gjate JANARIT

Dashi Të ardhùrat në buxhètin e familjes suaj dhe shpërndarja dhe pèrdorimi i tyre mùnd të jenë një burim tènsíoni midis anëtarëve të familjes...

Muaji JANAR do ju gjeje me lèkè/ Këto janë 4 shènjat që do vije pásuría tek dera

Dashi Gjatë kësáj dite do ndíeni një nèvojë të jashtëzakonshme për t’i bërë gjërat ndrýshe. Me ndíhmën e të afërmve do i realizoni dëshirat....

Do te mèrrni nje shpèrblim ekonomík/ Kjo eshte shenja e hòròskòpit qe do lumturohèt per Vit te Ri

Per njerezit e shenjes DASH, Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Dashít, këtë javë përfitoni plòtësisht nga mùndësitë e reja për pùnë, arsim...

Prisni deri te premten per nje lájm te mire/ Fati i Dates 31 dhjetor per cdo shenje

DASHI (21 Mars – 19 Prill) Do keni shume mòsmárrëveshje këtë jave juve qe jeni ne një lídhje dhe here pas here do mendoni...

Do ju sjèllin dhurate nje KONTRATE, Mèri i jep lájmin e fòrte 5 shenjave te fùqishme

Dashi Gjatë kësáj dite nuk dùhèt të lejoni askënd të ndërhyjë në gjërat tuaja dhe as të márrë vendime në vendin tuaj. Për ju...

Viti 2023/ Binjaket i ben shefat, Luanit i jep biznes, ja si do ju shkoje jeta juaj pas Dhjetorit

Dashi Gjatë ditës së sotme disa gjëra nuk do ju ecin sipas páráshíkimeve, por shumicën e fájit e keni vetë. Ju të dashurùarit nuk...

Most Read