Hëna e “mílíonave”, sot ju 5 shènjat mùnd të kápni llòtárinë, çmènd fati

Kètë rrádhë ástròlògèt, kánë sjèllë páráshíkímin për 1 javë shumë të mbárë të këtij muaji dhe ajo që është shumë e rèndèsishme është se janë 5 shenja që do ta shíjòjnë në máksímum. Ju mùnd të mèndòni se është edhe shènja që ju kèni dhe ne shprèsòjnë që ajo të jètë në lístë, por për … Read more

“Díkush ju bènte mágjí…”/ 5 shènjat që lárgòjnë krèdítë, márrín pásùri dhe lùmturòhen

Jùpíteri hýri përsëri në shènjën e Ujòrit më 28 qershor dhe do të qèndròjë në këtë pozícion deri më 29 dhjètor. Shùmë gjëra do të ndrýshòjnë për mirë, por në një mënýrë shumë më të thjèshtë. Do të jèni të rèlaksùar dhe përmès një ndjènje lèhtësíe do të arríni atë që kèni sýnùar. Ky është … Read more