Dashi me shpèrblim 2 pága, Bínjakët do kenë ofèrta pune/ Mèri “e djèg” fare me páráshíkimin për këto 4 shenja

Nëse do të flasim për ndíkimet pozítive atëherë janë Dashi, Shigjetari dhe Ujori. Pak më të vëmendshëm dùhèt të jenë Bricjapët, Vírgjëresha dhe Gaforrja. Sepse është ndíkimi i hënës së plòtë, ndíkimi katërkëndësh Satùrni me Jùpiterin që ka disa pròblèmatíka. Kjo ka të bëjë shumë me çështjet ekonomíko-financiare, blerjet mùnd t’i bëjnë gábím dhe do

E líndur për të qenë E PARA, kjo është shenja më e mirë e hòròskòpit, lùm ata që e kanë afër

Shenjat kárdinale përfaqësojnë píkat kyce të ndrýshimit në zòdíak, ashtu si dhë në natyrë, DASHI vjen në pranverë, GAFORRJA me verën, PESHORJA me vjeshtën dhe BRICJAPI me dimrin. Por ástròlogët kanë përcáktuar se Peshorja është shenja më e rèndësishme në gjíthë zòdíakun. Ajo ka një kárákter shumë të veçántë dhe tiparet e sa janë të

Dinë si t’i kápin párátë, këto 4 shenja të hòroskòpít nuk do ta kenë kurrë bòrxhe dhe hálle

Mendohèt se shenja juaj e zòdíakut mùnd të trègòjë mënyrën se si menaxhoni párátë. Në ákt, grafíku i lindjes i bèn natyrshëm disa shenja të zòdíakut të mira me párátë. Shihni për cilat bèhèt fjalë. Demi, Personat që i përkasín kësáj shenje janë pùnëtorë të zellshëm dhe fitojnë párá të mira. Ata janë po aq

Prísh syrin e kèq dhe mágjínë! Bëjeni sot në shtëpi, lárgòn të lígat vetëm kështu

Krýeni sot këtë rítùál dùke pèrdorur kanellë për të elèmínùar energjínë e kèqè nga shtëpia juaj. Në këtë mënyrë ju do të tèrhèqni fat dhe prosperitet. Herë pas here mùnd të ndòdhë që të ketë përshtýpjèn se gjíthçka po shkòn kèq, që gjërat mùnd të përkèqësòhen në mënyrë të pariparueshme. Ja pse dùhèt ta bèni