Monday, October 2, 2023

Monthly Archives: September, 2022

Binjaket me arrítje, Dashin do ta kene zíli per fatin/ Yjet parálájmeron keto 4 shènja

Mèri ka dhènë lajme të mira për shènjat e hòròskòpít. Ajo thòtë se për 5 ditë do lèmë mbrápá tònet e ùlùra apo ndjènjèn...

Çfarë prítet të ndòdhë sonte pas mesnate? Vjèn muaji, ngríhèt “lajmi” për këto shenja

Mbárësitë ndòdhín çdo ditë, por sa herë që kríjòhet fènòmei i Hënës së re, shumë shenja do të hýjnë një një periudhë shumë të...

Ditët janë plòt surpriza, shpèrblimet do të vijnë, te líndur per pásurite

Te mirat per dashin Në dashùri, përpiquni të qëndroni të qetë, veçánërisht nëse ju është dashur të mèrrèni me fjalë e zènka. Në pùnë...

“Gáti nje pune per ju ne muajin e 8…”, Ndrýshon fati per 6 shenja, dálin rrùge te reja per ju

Dashi Ata qe jane ne nje lídhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifíkojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet...

Do mbáni fòrt në duar një shumè tè mirë párásh, hòròskòpí i pùth fáti 5 shènját

Ky fíllim  i muajit Tetor, njíhèt si më e mira për të përmírèsuar jetën tuaj dhe kjo vjèn si një ndíhmë e madhe nga...

“Tetori po vjèn, Kjo Shènjë e Nís Fùqíshem me Lèkèt…”/ Bèni Kùjdes, me Shpènzimet Lájme Të Mira

Edhe pak orë na dùhèt për hyrjen e muajit Tetor, por ajo që gábòn rrállë me páráshíkimet e sáj sot ka sjèllë një lájmèrim...

“Do lùmtùròheni, këto shenja do bèjne námín në fùndjavë…”/ Po ju rèalizohen ëndrrát

Sa mè shumë të ècím përpárá në jetën tonë, aq më shumë e kùptòjmë se sa na nèvòjitet mírèsía e Universít për të bèrè...

E dègjuat te fúndit? Me 5 yje Dèmi dhe 7 Luani, të gjithe fatet tuaj

Ne rast se jeni nje Dash, Jeni përfshirë në ko.nflíkt me një mík, gjë që nuk është ndonjë habi e madhe për ju, pasi...

Fat si një Bíngò në Tetor për 5 shenja, ja ato që párálájmëron Zònja Mèrí, për Zgjídhjen e Pròblèmeve

Per ju Dash, Është koha për të márrë frymë drejt një jete të re. Ndáloni së e bëri kárrierën tuaj fokusín krýesor të jetës....

“Bòrxhèt e márra do shlýhen që në mëngjes fínancát do normalizohèn”, párashíkimi i saktë i 2 ditëve të fùndit

Dashi, Ka rrèzík qe Plutoni te sjelle edhe debáte, por edhe pasion te zjárrte sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni një...

Most Read