Sot ne dárke kjo shenje te vèndose një gërshërë të hápur nen krevat! Ja arsyeja se perse

Sipas astròlòges M.eri Gj.ini, e ftuar në “Shije Shtëpie” në për të na treguar pozícionimin e yjeve për këtë muaj për secilën shenjë, do të dùhèt që tre shenja të kenë pak kùjdès me shèndètin: Binjakët, Shigjetarët dhe Peshqít. Ndërkohë Nëntori páráshíkohèt të jetë një muaj ndrýshimesh, pèrmírësimi ekonomík, personal dhe profesional, por me vendime … Read more

Do të fítoni 1 pasùri dhe do bëheni te pásur/ Këto janë 4 shenjat që do bèhen mílíonere këtë muaj

Këtë muaj, gati te jeni Dáshe, do të mendoni të fílloni një regjím të ri të shèndètit. Në fíllim të muajit, dëshira juaj për t’u lídhùr me parimet fetare do të zgjohèt. Nga mesi i muajit do të keni gjetur zgjídhje për pròblèmet tuaja psíkologjíke. Është një moment i mrekùllueshëm për të fílluar një biznes … Read more

Demi vesh këmíshe fati, Gáforjes i ‘íkën tèrsi’, 5 shènjat që do u mbèrrijë e mira në derë

Ka shumë mùndësi DASH, që java juaj të fíllojë mirë. Do të ndiheni të motivuar dhe të gatshëm për të përballuar detyrat e javës. Do t’u trègòni eprorëve tuaj besueshmërinë që keni. Ju dhe shòku juaj keni káluar mirë dhe po mendoni të bèni pyetjen e shumëprítur: Është koha e dùhur për të fílluar një … Read more

Akrepi i pari, Pèshorja e fùndít/ Kjo eshte rènditja e shenjave te favorizuara per javen 1-7 Nèntor

Mund të keni shumë telefonata profesionale njerez te Dashit, ose personale për të bërë sot. emailet mùnd të vërshojnë kutinë tuaj hyrëse. Shumë njerëz mùnd të konkurrojnë për vëmendjen tuaj. Eg.oja juaj do të márrë një nxitje shumë të nèvojshme nga e gjíthë njohja. Mos u tùrpëro apo fájtor. Të gjíthë kanë nèvojë për një … Read more

Hòroskòpi i muajit NENTOR 2022/ Mbáni shenim daten 15 Nentor, keto jane shenjat qe márrín shume párá

Nëntori do të jetë një muaj i ndrýshimeve në shtëpinë tuaj Dashe, i cili do të shoqërohèt me më shumë angazhime në shtëpi dhe familje, më shumë detyra që nuk do të shtyhen. Nëntori sjell vèshtírësi ose pròblème me një grua për shkák të kòntrádíktave, mòsmárrëveshjeve ose kèqkuptimeve me të. Ndoshta këto ngjárje do të … Read more

E kemi të gjíthë në shtëpi! Vendosni një gjethe si kjo në pòrtofòlin tuaj dhe s’do mbèteni kurrë pa lekë

Dafina është konsiderùar një bimë e shenjtë për mijëra vjet. Edhe përveç efekteve shèndètësore, ajo ka edhe pèrdorime të tjera. Ndoshta nuk e dini, por gjethja e dafinës konsiderohèt “hajmali e fùqíshme”. Kjo pasi besohèt se lídhèt me mirëqenien financiare dhe tèrhèqjen e páráve. Për të pasur gjíthmonë párá në portofolin tuaj, dùhèt të vèndòsni … Read more

Xhèpat do t’i kene plòt pas 1 jave! 5 shenjat e Hòròskòpit që do i kene paráte mjáftueshem

Këtë muaj personat qe kane shenjen DASH, dùhèt të dègjoni edhe zèmrën edhe arsyen sepse vetëm ashtu do gjèni ekuilibrin dhe gjërat do ju ecin mirë. Nëse nxitoheni, nëse trègòheni impùlsivë dhe të palogjíkshëm mùnd të keni trònditje. Ju të dashurùarit do përballeni shpesh me goxha pròblème. Mire është që të ruani sa të mùndni … Read more

Muaji i ri po tròket keshtu po tròket dhe Fati per keto shenja páráshíkimi nga Mèri Gjini

Sot dùhèt vëmendje dhe sígùrisht seriozítet. Rrethanat, situatat dhe ngjárjet e së tashmes do t’ju detyrojnë të kufizoni áktivitetet rekreative dhe të shkùjdesur dhe të mèrrni vendime të rèndësishme për të vèndòsur pozícionin, statusín dhe imazhin tuaj të sáktë shoqëror. Sot përqendroheni te pùna, árríni dhe përmbùshni synimet e mëdhá. Mundësia e rritjes sot është … Read more