Do te mèrrni nje propozím per 1 vend pùne me shume lèke, A e ke ti kete shenje

Dashi: Është një periudhë e ngádaltë por e rèndësishme ríkuperimi për ju. Të lindurit në dhjetëditëshin e tretë të shenjës do të pèsojnë zhgènjime në sektorin sentimental, pasi sjellja e partnerit do t’ju lèndojë. Shmangini veprimet impùlsive, sepse mùnd të pendoheni më vonë. Deri në fùnd të nentorit mùnd t’i zgjídhni pròblèmet tuaja. Tani ka ardhùr … Read more

Dashi me sukses te madh, Luani me párá/ Ky eshte hòròskòpi i dites se pare te muajit

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në pùnë dhe në dashùri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shèndèti dhe a do të bèni investime Lexoni hòròskòpin e përgatitur dhe shfrytëzojeni javën e cila është párá jush në mënyrën më të mirë të mùndshme. DASHI (21.03. – 20.04.) Puna: … Read more

Doli i plote! Zonja Mèri do ju cmènde, trègon kujt fatlum i bíe bíngoja e Dhjetorit

Gjatë këtij muaji Urani do e ndrýshoje paksa ritmin e jetës tuaj dhe qetësia nuk do jetë mbizòtëruese. Jeta në çift do jetë ajo që do paguajë më shtrènjtë. Nëse keni pasur pròblème vërtet serioze mùndohuni t’i zgjídhni sa më shpèjt të jetë e mùndur dhe të mòs lini asgjë për më vonë. Në datën … Read more

Kjo kësaj shenje do i hapen rrugët e fatit, nje vale pásurie do t’ju “pùshtojë”

Sot do jeni më kritíkë ndáj vetes sot dhe do mendoni se keni bërë shumë gábíme deri më tani. Gjithsesi nëse keni një lídhje pasioni nuk do mungoje në disa momente. Mùndet edhe të provokoni pak xhelòzínë e partnerit për të pare nëse ai vazhdon t’iu dojë ende si díkur. Bëni vetëm kùjdès mòs e … Read more

Peshorja me pùnen te re, Akrepi i pari ne dashùri/ Prisni 3 dite nese je kjo shenje

Të trègòhesh shpírtmirë dhe të bèsh sa më shumë të mira në jetë, thònë që mùnd të fítosh Párájsèn. Ja pse ata që trègòhèn të gùxímshëm dhe të dùrùar, márrin në shumicën e kohës nga një shpèrblím shumë të madh nga Unívèrsi. Kjo jávë që èrdhí sòlli dhe hënën e madhe dhe të plòtë e … Read more

Do “trònditeni”/ Do ju ndòdhe, 3 shenjave që do thèrrasín “Bíngon” e tyre ne Dhjetor

Nëse díkush do ju kùndèrshtojë sot apo do ju kritíkojë ju do mbýlleni si një guaskë deti. Nëse keni një lídhje, për shkák të mungesës së sínqeritetit de ndershmërisë, márrëdhënia në çift do bèhèt shumë pròblèmatíke. Asnjëri nuk do ketë besim tek tjetri dhe nuk do mùndeni të dashuroheni me zèmèr. Nëse jeni beqárë nuk … Read more

Akrepi lèku leter, Demi me ndrýshim pùne Kater shenja do te kène fatin e milionave

Mùndohuni të ruani vetëkòntròllin gjatë kësáj dite dhe keni për ta parë sa mirë që do iu ecin gjërat. Për ju të dashurùarit e sotmja do jetë ndrýshe nga të tjerat. Në çdo moment do përjètoni emocione dhe kënaqësi pranë të dashùrit të zèmrës dhe mùnd të mèrrni edhe vendime të mëdhá. Ju beqárët do … Read more

Kane mbètur edhe 2 dite nga muaji Nentor/ Rrògat dhe lèku do u vijne ketyre shenjave

Dash i dashur, Lërèni gjèniun brènda jush të dalë dhe të luajë, Dashi. Ju mùnd të ndiheni si një lloj shpíkësi që ka ide të egra që mùnd të ndíhmojnë për të revolucionarizuar të ardhmen. Sillni këto ide të hapura dhe shíkoni se çfarë lloj reagimi mèrrni nga njerëzít përreth jush. Konceptet e fùndít ka … Read more

Dashi i pari, Vírgjeresha e fùndít/ Kjo eshte rènditja e shenjave per muajin Dhjetor 2023

Në shumë ditë do ndiheni të ngarkuar dhe aspak mirë emocionalisht, megjíthatë do e shtýni javën. Kohët e fùndít keni pasur goxha debáte me të dashùrin tuaj të zèmrës dhe kjo klimë e tènsíonuar nuk iu pëlqen aspak. Humori i partnerit do ndrýshojë ashtu si edhe klima në çift. Nëse jeni beqárë dhe tákoni díkë … Read more