“Ata qe e hèngren, e hèngren”! Mèri jep lájmin “nám”, e sigurt çfarë pritet të ndodhë ne Shkurt

DASHI Buzèqeshje në Mars, planeti me energjínë e tij të mahnitshme do të jetë míku juaj, do t’ju bëjë që të qeshni dhe të argëtoheni. Ai do t’ju ndíhmojë të hárroni pròblèmet dhe angazhimet, të cilat rèndom na shqètësojnë të gjíthëve në pèrditshmërinë tonë. Vera do të fíllojë t’ju joshë me ëndrrat e sáj, me

Pune per Gaforen, Prona per Ujorin/ Ndryshim fati per 7 shenjat, ja surprizat e 2023

Dashi: Favorizoni ndjenjat I nderùar Dash këtë javë qíelli favorizon ndjenjat për shenjën tuaj. Venera ndíhmon çiftet për të fòrcuar báshkëveprimin dhe mirëkuptimin e tyre, ndërsa për beqárët premton tákime interesante veçánërisht në fùndjavë. Ndërsa përsa i përket fùshës profesionale do të ketë një ngádalësim për shkák të një pozíte jo të favorshme të Jupiterit

Anglezja e kishte paráshíkuar/ Jo vetëm rròga, edhe Bíngòja do ju Bjèrë pas 1 SHKURTIT, bèhuni gati ta pèrballoni

Të drejtuar nga emocionet ka mùndësi që sot edhe të shpërqendroheni e të mòs dini çfarë të bèni. Ju të dashurùarit do keni ndjenja vërtet të fòrta, por ato do i dùken ekstreme partnerit. Kritíkat e tij mùnd t’iu lèndojnë dhe do ju bëjnë të mbýlleni në vetvete. Ju beqárët do keni plòt mùndësi për

Akrepi i pari, Demi i fùndit/ Të BEKUAR në pasuri e dashuri, nga 1 Shkurti do thèrrisni Bíngon e Jetës

Dashi Puna: Bashkëpùnëtorët tuaj të pùnës ose lídhjet e tjera në grupe do të jenë të rèndësishme tani. Marsi mbètet në mes të qíellit tuaj dùke nxitur pak ambíentin e pùnës. Shmangni lùftën për pùshtèt dhe madje edhe lèvízjet ndoshta agresive ndáj të tjerëve. Do të keni mùndësi të qortoni apo ballafaqoheni me kolegët tuaj.