Saturday, June 3, 2023

Monthly Archives: February, 2023

Skándal! Big Brother kishte përgatitur dy zarfe te zi, fillestari u ndryshua gjate emisionit…

E pabesueshme ajo qe ka ndodhur brenda Big Brother ne keto momente gjate publicitetit dhe pas kuintave. Situate e acaruar ne shtepi dhe ka...

Kush do lërë sonte shtëpinë? Zbulohet vendimi i “Vëllait të Madh”

Ka filluar pak më parë prime i radhës dhe si cdo natë tjetër edhe sot do jetë një natë e gjatë më shumë dinamika...

Lájm bòmbe! Vendim ekstrem i Big Brother, Luizí drejt përjáshtimit?

Një zarf i zí ka mbèrritur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP.Nuk dihèt ende se çfarë përmbán zarfi, teksa banorëve u...

“Ik p*rdhú me gjíthë…”! Luizí nuk e ruan qetësínë dhe rèvoltohèt: Ma ka nèveritur

Gjatë prime-t të kësáj të marte të “Big Brother VIP2”, banorët që shpallen më pak të preferùar nga votimi i publíkut do të dalin...

Do ndòdhe tèrmet, shqíptaret jane gati, fansat e Luizí párálájmerojne me te kèqen

Këngëtari Luiz Ejlli është kthýer në një nga personat më të ndjèkur dhe më të komentuar në rrjèt me pjesëmárrjene tij në reality shoë-n...

Sítuatë e rèndë! Fansat shumë të shqètësuar! Luizi sèmuret ùrgjent, Armaldo kònfirmon praninë e mjekëve në shtëpi

Një video e publíkuar në rrjètet sòcíale ku shfaqet Luiz Ejlli në gjèndje jo të mirë shèndètësore brènda në “Big Brother Vip”, ka ngjallur...

Trònditet Luizí, çáste drámatíke per kengetarin, situata drejt perkèqesimit

Situata mes Luzít dhe Kiarës dùket se është krisur dhe çifti po shkòn drejt “dívòrcit”. Gjatë ditës së sotme Luizí i kèrkoi Kiarës të...

Cpo i ndòdh!!? Luizí kèq me iláce, ja gjèndja shendetesore prodùksioni po mbán sèkrètin e madh

Sëmùndja e një prèj banorëve të Big Brother Vip, Luiz Ejllit, bëri që e gjíthë vëmendja e shqíptarëve të kthehej nga shtëpia më e...

Kiara e sùlmon kèq: Luizí e “qelbi fare” sápo bëri të tùrpshmen párá të gjíthëve

Vajzat e “Big Brother VIP2” kanë pasur mbrëmë një festë dedíkuar vetëm atyre. Teksa shijonin nga një gotë verë dhe muzíkën në sfond, ato...

Olta përlòt rrjètin/ Para BBV, isha shtátzènè dhe e hùmbá! Asnjë nuk e di…ja çfárë ndòdhi

Aktorja Olta Gixhari ka pësuar abort spontan párá se të hynte në shtëpinë e BBV. Gjatë një bisede me banorët e tjerë ajp ka...

Most Read