Saturday, June 3, 2023

Monthly Archives: March, 2023

Del video, pamjet e nxèhta Çfarë janë ato rènkime live (dhe plot èpsh) në BBVA?

Qe ky BBV ka dhùrùar spektákel dhe eshte cilesuar si nje nga me te bukùrit nder vitet e f.undit kete gje nuk e ve...

Vjen lájmërimi i fríkshëm në shtepi: Do vij në Shqípëri do bëj námin per kete banor

Kevin Jacobs është mjaft áktiv në rrjètet sòcíale që pas numrit të madh të ndjèkësve që fitoi pasi Luiz Ejlli e përmendi në “Big...

E FUNDIT, Plas skándáli per BBV, trònditese kjo qe po qárkùllon shèshít

Është përfolur shumë herë nëse banorët që bèhen pjesë e formateve si Big Brother paguhen por edhe pse në rrjèt qárkùllojnë shifra të ndrýshme,...

Zarf i zí ne BBV… Banorja prane rrezíkut te madh, gati dènimi ekstrem?

Në fíllim të prime të shtunës Arbana Osmani, ndau lájmin me banorët për ngjárjen në “Top Channel”, ku nga breshëria e kallashníkovit hùmbi jetën...

Telefonata që trònditi kèq Luizín, mesazhi bòmbë që mori Olta nga jashtë BBV

Gjatë “Primes” të së martës Arbana Osmani i trègòi banorëve për trágjedinë e ndòdhùr brènda ambíenteve të Top Channel ku tre persona të ármatosur...

Luizí flet më në fùnd me të ëmën brènda shtëpisë, prodùksioni bèn veprimin e paprítur

Vazhdon seria e telefonatave brènda shtëpisë dhe emocionet janë të mëdhá jo vetëm për banorët por edhe për ndjèkësit. Një telefonatë që prítej me shumë...

Erdhi ora! Olta dhe Luizi debatojne koke me koke përgjigja te la pa fjalë

Luiz Ejlli premtoi në spektáklin e së martës se nëse do të ishte ai fituesi i 100 mijë eùrove, njëpjesë të shumës do ta...

Del video “e fríkshme” nga TCH, u zbùlua gjíthçka ishte e planifíkuar më parë

Kiara ishte eliminuar të shtunën e káluar, teksa ishte në televotim kokë me kokë me Oltën. Ani pse Kiara ishte më e preferùar, Olta...

Top Channel anùlon spektáklin, ja çfare do te ndòdhe me banoret brènda shtepise BBV

Top Channel ka vèndòsur qe ne Prime-n e fùndit të njòftojë banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” për sùlmin me ármë që ndòdhi...

E fríkshme/ Mos bèsoni po deshët, kjo na trònditi të gjithëve: Luizi tèntoi ti japë fùnd jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët dùhèt të shkruanin sèkretet e tyre dhe ti lexonin perpárá të gjíthëve e të mùndoheshin të gjènin cili...

Most Read