Saturday, June 3, 2023

Monthly Archives: April, 2023

Pak párá FINALES ndòdh situata e kèqe, ne BBV gati skandál

Efit i dèl pija, pyet Dean se çfarë ka ndòdhùr mbrëmë: Nuk mbáj mend asgjë. Pasi Efi u deh natën e shkùar, i tha Luizít...

“Ndërprísni te gjítha”, Mos e besoni po deshèt Luizí ka bere veprimin e cmendur

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli ka rrëfyer momentet e tij më të vèshtíra në jetë, nga pròblèmet ekonomíke që është përballur, fùndi i lídhjes...

Luizí tròndit rrjètin, pak ore párá finales se madhe ai ben dekláraten bòmbe

Big Brother Vip-Live nga Shtëpia në Top Albania Radio vjen me një format ndrýshe dhe sot në shtëpinë më të famshme në Shqípëri kanë...

“Termet” ne BBV! Rrjeti shperthen ne lòt, Luizí perballe ngjárjes se madhe

Në këtë ditë të 126-të Luizí u surprizua nga nëna e tij. Në një skenë të improvízuar nga Vëllai i Madh, Luizí shkòi në...

“Shkoi grope fare…” Humbi 150 mijë ndjèkës, kerkon te beje veprimin urgjent

Modèlja dhe blogerja shqíptare Kejvina Kthèlla, që sivjet ishte banore në ‘Big Brother VIP Albania’, ka bërë një veprim interesant pasi Kiara i hapi...

“Nderpríteni PRIME…”, kjo qe tha Luizí po xhiron urgjènt gjíthe rrjètin

Në një bisedë të zhvilluar afër pishinës me Nitën, Luizí i ka treguar këngëtares se ka pasur një jetë me plòt ùlje-ngritje. Ai i tha...

Cfare ndòdhi mor Luiz? Nderprisni gjíthcka, sápo beri rrefimin e pathene me pare

Luiz Ejlli gjíthmonë është shfaqur i rezervuar për të folur në lídhje me të shkùarën e tij dhe mbi të gjítha, në lídhje me...

Kjo qe do ndòdhe neser ne BBV do cmende rrjètin, a e prisnit valle?

Këtë të díelë, shtëpisë së Big Brother Vip Albania do t’i báshkòhen 4 personazhe të njohur të ekranit. E gjèni dot cilët do të...

Mos e besoni po deshèt! Plas shèshít skenari, Çfarë prítet në natën finale BBV

Edhe një javë na ndan nga finalja e Big Brother Vip dhe shpalljen e fituesit të këtij edicioni të dytë, ku mesa dùket mbështètjen...

BBV trònditese, pak ditë lárg finales zbùlohèt basti dhe shuma bòmbe

Ditët e fùndít Efi dhe Qetsori kanë patur disa diskutime me njëri-tjetrin për finalen, fitorèn dhe finalistin e katërt. Qetsori është i bindur që nesër...

Most Read