BEFASUESE! E mbánte te Fshehur, Luizí prezanton per here te pare kete person

Pavárësisht se gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBV, Luiz Ejlli u shprèh se nuk ishte aspak fans e i rrjèteve sòcíale, pas daljes së tij, po ndòdh tòtalisht e kùndèrta pasi këngëtari i njohur është shumë áktiv në Instagram, dùke ndarë me ndjèkësit e tij momente nga jeta e tij e pèrditëshme.

Ditën e sotme, áktori i “Në Kuadër të Dashurisë” ka publíkuar një video të profilin e tij zyrtar, dùke na prezantuar për herë të parë me gjyshin e Kiarës.

Artisti shihèt teksa ngre dòllinë me një gotë rakie me gjyshin e partneres së tij dhe mesa dùket kjo dòlli është për të gjíthë ndjèkësit e tij.

“Ja ku jam këtu me gjyshin dùhèt me thënë, të madhin Veli Greca, sa ka ardhùr nga Italia se ka bërë mungesa. Duam të ngrejmë një dòlli për ju, gëzuar“, dëgjohèt të thotë Luizí ndërkohë që ngre gotën e rakisë.

“Me gjyshin e Kiarites. Ika unë me gotën e parë”, shkruan Luizí báshkangjítur videos.

Ditën e sotme, Luizí ka publíkuar gjíthashtu edhe një tjetër video ku trègòn se si partnerja e tij, Kiara Tito, ka rregùlluar pemën, e cila dùket se është mjaft befasuese për artistin.

Teksa vëzhgon pemën e bardhë dhe të vogël, të zbukurùar me aksesorë të ndrýshëm dhe drita, fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” shprèhèt se kjo sipas tij nuk është pema e Vitit të Ri, por “dega ose kërcelli i Vitit të Ri”.

“Po çfarë peme është kjo? Kjo ka degë veç këtej e andej moj Kiarë. Mos qesh se nuk po tallem. Ta rrotùllosh nuk dùket se është drejtë. Pemë është kjo? Ti thuaj që kam rregùlluar degën e Vitit të Ri, ose kam rregùlluar kërcellin e Viti të Ri. Për atë Zot! Po këto ca janë, ca lloj fruti, rrush? Hë moj se nuk jam dùke u tallur. Këto janë krahë apo sytjerna? Ku i ke gjet këto”, shprèhèt Luizí.

Leave a Reply