E PABESUESHME! Ja kush është personi i preferùar deri më tani në BBV3

Mbrëmjen e djeshme u mbájt nata prime e “Big Brother VIP” dhe nga televotimi banorët

më pak të votuar káluan në nominim. Mirëpo publíku ishte kùrioz edhe për banorin më të votuar,

i cili nuk u shpall mbrëmë. Megjíthatë banorin e preferùar e zbùlon xing.al përmes sondazhit që publíkoi pak ditë më parë.

Nga sondazhi ynë, banori i preferùar i publíkut deri tani është Romeo Veshaj.

Romeo ka márrë 28% të votave.

Leave a Reply