Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FUNDIT! Luizí me celùlár gjatë Prime, prodùksioni gati per përjashtimin?

E FUNDIT! Luizí me celùlár gjatë Prime, prodùksioni gati per përjashtimin?

Luiz Ejlli është një nder personazhèt me të komentuara në Big Brother Vip Albania,ku me semùndjen e tij bëri buje të madhe ku gjíthë Shqíptarin bëri per vete.

Ai është nje nder lojtaret me strategjík qe ka pasur Big Brother ndonjehere. Se fùndmi po qárkùllon një video e Luizít ku shihèt një celùlár.

- Advertisement -

Duke qene se video eshte bere shume virale dhe po perflitet shume nga te gjíthe dhe dihèt qe eshte nje veprim qe te perjashton automatíkisht nga shtepia e BBV.

Por publíku eshte i ndare ne shume mendime. Ka mbeshtètes qe thòne qe eshte thjesht bluza e tij dhe nuk eshte celùlár,

por ka edhe nga qytetare te tjere te cilet mendojne se te gjíthe banoret kane celùlár brènda dhe qe flasín me te shtepise se tyre.

- Advertisement -

Nuk eshte hera e pare qe banoret kapen nga shíkuesit me paisje te ndrýshme te cilat dýshohen qe fùsín ínfòrmacion nga jashte brènda ne shtepi. VIDEO KLIKO PER TA PARE

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments