Monday, October 2, 2023
HomeGenelAjo jep lájme të sákta! Shenja plòt me Fat për Tetorin, do...

Ajo jep lájme të sákta! Shenja plòt me Fat për Tetorin, do ju lumtùrojë prèj qejfít

Dashi Po përpiqeni të bèni të lumtur një mík apo partnerin. Ata duan më shumë nga koha juaj dhe sa më shumë ju jepni, aq më shumë kèrkojnë. Ju mendoni se nuk argëtoheni me njerëzít e tjerë sepse ata janë shumë kèrkues ndáj jush. Ju nuk jeni egoist nëse po pyesni veten për vlerën e kësáj márrëdhënieje.

Demi Çdo ndrýshim i vogël në planet e përbáshkëta do të ketë kuptim për ju. Ju dhe partneri jeni në të njëjtën gjatësi vale dhe márrëveshjet e bëra së báshkù po fùnksíonojnë pak a shumë siç kishít shpresuar. Një të afërmi dùhèt t’i thuhèt se nuk jeni të interesuar për sèkrètet e tyre. Disa gjëra, dùhèt t’i mbájnë për vete.

Binjakët Do të ndiheni mirë nëse jeni me një grup miqsh, por nëse ju dhe partneri sápo keni fílluar të tákoheni, do të dùhèt kohë të njiheni mirë. Pas tákimeve të párá, organizohuni të kaloni më shumë kohë të qetë së báshkù. Nëse jeni në një márrëdhënie të përkushtuar, mùnd të pajtoheni që të dy se dùhèt t’i kushtoni më shumë vëmendje njëri-tjetrit.

- Advertisement -

Gaforrja Cilatdo qofshin qèllimet tuaja, nuk ka asgjë që t’ju ndálojë të vazhdoni më tej. Energjía juaj është e mahnitshme. Është një kohë e shkëlqyer për një udhëtim familjar dhe një tákim në grup. Një ndrýshim i ambíentit është píkërisht ajo që do këshilloj edhe nga mjèku. Daljet jashtë do të sjellin romancë në jetën tuaj, nëse jeni beqárë.

Luani Në shumë mënyra kjo ka të ngjárë të jetë një kohë emocionuese, por edhe ánkthioze për ju. Ju nuk jeni të sígùrt nëse vendimet që po mèrrni do të fùnksíonojnë, por keni ndërmend të vazhdoni me këto dhe t’i zbùloni, gjíthsesi. Ju po shpresoni se një rrezík që po mèrrni do të fùnksíonojë në avantazhin tuaj. Ata që guxojnë, shpesh fitojnë.

Vírgjèresha Do të jetë këndvështrimi juaj i qetë dhe i qëndrueshëm ai që do të ketë një ndíkim pozítiv në një situatë në grup. Një íncídent nuk do të dalë jashtë kòntròllit për shkák të ndërhyrjes suaj práktíke. Díkush do të insistojë të japë mendimin e tij për një çështje personale edhe pse ju nuk e keni kèrkuar kurrë.

- Advertisement -

Peshorja Zhvillimet në kárrierë do të jenë të shpèjta dhe të paprítura, por në një mënyrë të këndshme. Ato mùnd t’ju befasojnë, por ju do t’i përgjígjèni mènjèherë një mùndësie të mirë. Kini durim me një fqínj ose koleg që po sillet në mënyrë të çuditshme. Nuk do të kalojë shumë kohë dhe ata do të ndrýshojnë sjellje.

Akrepi Miqtë tuaj mùnd të mòs e kuptojnë pse dëshíròni të kaloni pak kohë vetëm. Ju keni arsyet tuaja. Ndërsa të tjerët janë jashtë dùke u argëtuar, ju do të shfrytëzoni këtë mùndësi për të shijuar pak paqe dhe qetësi për të menduar. Është e vèshtírë të dëgjosh mendimet e tua kur ka shumë gjëra që ndòdhin rreth teje.

Shigjetari Ju mùnd të pyesni veten nëse díkush po ju tèston kur lë të kuptohèt se nuk i beson asáj që po i thoni. Nuk ka asnjë justifíkim për dýshimin e tyre. A kanë vërtet një natyrë të dýshimtë apo po përpiqen t’ju kòntròllojnë në një farë mënyre? Cilado qoftë përgjígja, ju po fílloni ta vini në dýshim këtë márrëdhënie.

Bricjapi Jeni gati për një ndrýshim. Diçka m.ungon në jetën tuaj shoqërore dhe ka nèvojë për më shumë argëtim dhe më shumë stimùlim. Nëse nuk keni párá për t’u báshkùar me miqtë në një dalje në grup që po diskutohèt, mùnd të sugjeroni disa alternativa më të lira. Ju dhe partneri do të kënaqeni dùke gjetur gjëra të reja për të bërë së báshkù.

Ujori Díkush ka fílluar të ndjejë m.ungesën tuaj. Keni aq shumë për të bërë në pùnë dhe në fùsha të tjera të jetës suaj, saqë nuk keni pasur shumë kohë për të káluar së báshkù. Partneri dëshiron të jetë me ju dhe të ndájë përvojat me ju. Bëni diçka të veçántë për ta për të párándáluar që kjo márrëdhënie të prishèt.

Peshqít Nëse párátë janë të pákta, përqendrimi në ndërtimin e márrëdhënieve dhe fòrcimin e një partneriteti nuk do t’ju kushtojë asnjë qíndarkë. Do të ndiheni mirë të dini se po ndíhmoni për ta bërë jetën më të këndshme për të tjerët. M.und të planifíkoni disa surpriza për díkë që mèríton pak lumturi në jetën e tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments