AJO ISHTE íZOLUAR PER tu bërë pjesë e ‘Big Brother VIP 3’! Emisioni e “shkárkon” nga pùna: Çfare dhímbje

‘Big Brother VIP Albania 3’ nisi mbrëmjen e djeshme edicionin e tretë të këtij formati të suksesshëm dhe shumë të ndjèkur nga shqíptarët.

Plòt 18 konkurrèntë do të garojnë me njëri-tjetrin për çmímin e madh.

Një ndër konkurrèntet është edhe gazetarja investigative Lediona Xheladinaj, e cila është bërë e famshme në rrjètet sòcíale për diskreditimin e maniakëve, pedofilëve, por edhe abuzues të tjerë.

Gjithashtu ajo ka një emision të vetin të quajtur ‘Habere Fshati’, i cili është shumë i ndjèkur në Youtube.

Por emisioni në të cilën Lediona, ‘Piranjat’, i ka habitur të gjíthë me postimin e tyre në instastory, dùke shkruajtur se e kanë kèrkuar gazetarèn e tyre dhe e kanë gjetur në Kashar.

Në një tjetër story, ‘Piranjat’ shkruajnë se meqenëse nuk është páráqítur në redaksi, Lediona është e pushuar nga pùna.

Leave a Reply