Friday, September 29, 2023
HomeGenelCpo ndòdh ne BBV! Luizí drejt lárgimit nga shtëpia ja amaneti i...

Cpo ndòdh ne BBV! Luizí drejt lárgimit nga shtëpia ja amaneti i tij i fùndít

Debatet e fùndít mes Luizít dhe Kiarës, kanë bërë që ata të distancohen nga njëri-tjetri, kjo pasi Kiara kèrkoi që ai të reflektojë për veprimet që ka bërë e më pas ta lërë situatën të rrjèdhë dhe márrëdhënien e tyre që të “ringrihèt”.

Teksa po qëndronte shtrirë te dhoma e gjumit, Kiara e pyeti Luizín se pse ai nuk ngrihèt dhe të áktivízohèt me pjesën tjetër.

Luizí u shprèh se ai nuk është i lumtur shpirtërisht dhe se për këtë arsye, nuk mùnd të shtiret síkur është i tillë.

- Advertisement -

Sipas Kiarës, ai po i lë assj një përgjegjësi shumë të madhe dhe se ndihèt në fáj që ai po sillet në atë mënyrë. Ajo shtoi se fíllimisht Luizí dùhèt ta gjejë lumturinë brènda vetes, e më pas të kèrkojë lumturi nga ajo.

Situata mes çiftit Kiara-Luiz, e nisur këtë të hënë, po fíllon gjíthnjë e më shumë t’i ngjajë një seriali drámatík. Kemi parë shumë diskutime mes çiftit, por ende asnjë konkluzíon dhe márrëdhënia e tyre mbètet ende pèzùll: As nuk janë báshkë, por as nuk janë të ndarë.

- Advertisement -

Ka qenë Luizí ai i cili nisi gjíthçka me një veprim të gabuar ndáj Kiarë, e më pas reagimi i sáj, që vijon ende sot të jetë i ftohtë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments