Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelDo te mèrrni 1 shumë të mírë lekèsh/ Hòròskòpi i datès 10-11...

Do te mèrrni 1 shumë të mírë lekèsh/ Hòròskòpi i datès 10-11 Nèntor sipas Paòlo Fòks

Sot partneri juaj DASH, do t’ju bëjë që të qeshni pa masë, në fùnd të fùndít ka bërë gjíthçka për t’ju márrë një buzèqeshje dhe një ledhátim. Mos hezítoni. Beqárët dùhèt të vèndòsín me kùjdès párá se të hèdhin hapa më tej. Gjendja e financave do jetë dèlíkate për shkák të shpenzímeve.

Demi, Perspektiva të mira për një kèrkesë të dërguar prèj kohësh: zgjídhja është afër ndáj bèni dhe pak durim. Shumë mirë për gjíthçka që i tákon dashùrisë. Beqárët dùhèt t’i shprèhin sa më shpèjt ndjenjat se përndrýshe do e hùmbin atë që pëlqejnë. Në planin financiar dùhèt të jeni më të organizuar.

Binjakët, Mos e kushtëzoni veten, por përpiquni të jeni sa më e lirshme në prani të partnerit. Përpiquni të shkòni përpárá në rrugën tuaj për të márrë fryte të mira. Beqárët do jenë me fat në dashùri dhe do mùnden ta ndrýshojnë statusín. Në planin financiar fati do të jetë në anën tuaj.

- Advertisement -

Gaforret, Mos i jepni motive partnerit për t’ju kritíkuar, nëse po jètoni një dashùri të bukur ruajeni si sèkrèt të madh për vete. Beqárët do kenë ndrýshime rrènjësore pas një tákimi të paprítur që herët në mëngjes. Në planin financiar gjèndja do vi dùke u pèrmírësuar.

Luanet, Kini kùjdès ndáj një personi që nuk është aspak i sínqertë. Mos i besoni. Disa prèj jush do të jetojnë momente vërtet speciale dhe të paharrueshme përkrah njeriut të zemrës. Beqárët do kenë tákime interesante, por nuk do duan të hèdhin hapa të rèndësishëm përveç njohjes. Në planin financiar trègòni kùjdès.

Vírgjèresha, mòs kini fríkë, sot do të keni mùndësi të mira për t’i bërë shumë përshtýpje partnerit me një dozè të mirë suksesi, do ju komplimentojë. Beqárët sado që do e kèrkojnë princin e tyre të kaltër nuk do e gjejnë atë. Buxhèti do vazhdojë të jetë pròblèmatík.

- Advertisement -

Peshorja, zèmra juaj do të rráhë fòrt prèj gëzímit dhe emocioneve, disa prèj të cilave do t’ju shtyjnë të bèni hapa përpárá lídhùr me márrëdhënien tuaj në çift. Beqárët do lòdhen dùke kèrkuar dashùrinë e jetës, por nuk do árrín ta gjejnë. Çështjet financiare do kèrkojnë më shumë maturi dhe përkùjdèsje.

Akrepi, mòs i mbáni mëri partnerit edhe nëse është treguar pak i ashpèr me ju kohët e fùndít. Mundohuni t’ia ktheni me një buzèqeshje, pasi gábíme ndáj partnerit keni dhe ju. Beqárët do realizojnë disa tákime dhe personat do ju dùken interesantë. Në planin financiar vèshtírësitë do jenë të mëdhá.

Shigjetari, do të vonoheni shumë në një rast të rèndësishëm dhe partneri do ju kritíkojë. Por sensualiteti juaj do ta zbusë atë pasi do e justifíkojë mjaftueshëm vonesën. Beqárët do ndihen të lirë të bëjnë ato që duan. Do kenë disa tákime. Gjendja financiare do jetë e konsoliduar.

Bricjapi, sot do t’ju dùhèt të mèrrni një vendim të rèndësishëm lídhùr me márrëdhënien tuaj në çift dhe atë dùhèt ta përballoni vetëm pasi të keni qártësuar me veten objektivat që do të ndërmèrrni. Beqárët do kenë mjaft komplekse dhe nuk do dalin me personat nga të cilët do márrín ftesa. Financat do jenë të mira.

Ujori, Të reja të mira financiare e ekonomíke për të lindurit ditën e hënë, të martë dhe të enjte. Për të dashurùarit páráqítet një ditë e qetë dhe momente të bukura përkrah partnerit. Beqárët nuk dùhèt të nxitohen për fíllimin e një lídhjeje pa e njohur mirë personin. Në planin financiar trègòhuni të logjíkshëm.

Peshqít, do të gjèni mijëra motive për t’u “shërùar” nga stresi i akumùluar që keni përjetuar gjatë kësáj kohe në çift. Do të ndiheni të rilindur dhe të tjerët do t’ju ádmírojnë. Beqárët do jenë me fat në dashùri dhe do realizojnë tákime interesante. Buxhèti do jetë i kënaqshëm dhe për shpènzíme.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments