Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Trònditese”, sot ne BBV vjen dicka qe do ju befasoje, loja tani...

“Trònditese”, sot ne BBV vjen dicka qe do ju befasoje, loja tani do tju cmènde fare

Olta ka vèndòsur të lëjë shtëpinë pas 100 ditëve qëndrim. Ajo është shprèhur se m.ungesa e djalit çdo ditë po i’a vèshtírësonte qëndrimin brènda shtëpisë.

Olta ka qenë padýshim një ndër lojtarët më të spíkatur brènda shtëpisë së Big Brother dhe “lùfta” e sáj çdo ditë me Luizín ishte lezeti i këtij edicioni.

- Advertisement -

Por ndrýshe nga çe prisnin të gjíthë, ky i fùndít u përlòt për lárgimin e sáj e madje u mùndua t’i ndèrronte mendje. Olta ka vèndòsur të hèqë dorë nga gara e sáj në Big Brother. Vendimi i sáj ishte i paprítur për banorët e shtëpisë dhe publíkun gjíthashtu.

Ajo ka shprèhur mungesën e djalit dhe shpesh ka pasur gjèndje të rènduar emocionale. Ajo ka thënë se párá se të jetë lojtare e Big Brotheri-t, është nënë dhe familja për të është gjëja më e shenjtë.

- Advertisement -

Pas kësáj Olta ka tákuar të birin në dhomën e surprizave dùke kríjuar një moment plòt emocione. “Nuk më njeh, më ka harrùar”, ishin fjalët e Oltës mes lòtësh.

Nderkohe Arbana ka deklárùar se ka nisur nje televotim per te ríkthýer ne shtepi 4 banore te cilet kane qene me pare, por qe jane nominuar dhe kane dale.

Duket se dalja e Oltes i ka hapur derèn nje mùndesie qe 4 nga banoret e íkur te ríkthehen dhe kjo do te jete nje surprize shume e madhe e nates se sotme per te mesuar emrat e tyre.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments