Friday, September 29, 2023
HomeGenelVjen párálájmèrími tròndites per BBV, dalin detaje te pathena me pare

Vjen párálájmèrími tròndites per BBV, dalin detaje te pathena me pare

Më 6 maj do të mbáhèt finalja e madhe e “Big Brother VIP”. Në këtë natë speciale janë premtuar shumë surpriza megjíthatë detaje ka zbùluar edhe Arbana mbrëmjen e të martës në prime.

Para se të mbýllte spektáklin, Arbana trègòi se kanë mbètur edhe 3 tákime prime. Luizí e kùndèrshtoi dhe dùke bërë llògaritë i tha se janë edhe 4 tákime e më pas finalja.

- Advertisement -

Mirëpo Arbana zbùloi se në ákt pas 3 tákimesh, një të martë párá finales nuk do të ketë spektákël dhe atë ditë do të transmetohèt Fan Club. Arbana zbùloi gjíthashtu se në finale do të shkòjnë 4 banorë.

Para çdo “prime” banorët e BBV kurojnë imazhin e tyre për një páráqítje sa më të mirë televízíve.

- Advertisement -

Jo më lárg se një natë më parë, një nga grimierët e fùture brènda shtëpisë më të famshme në Shqípëri ka komentuar sjelljen e Dea.

Me sháka ai është shprèhur se e qeshura e sáj e fríkëson, ndërkohë që ndonjëherë i dùket si vrasëse seriale. “Sa e kèqe je. Mënyra si qesh ti më fríkëson. Ndonjëherë e qeshura jorte është si e vrasësve serial.”- tha grimieri.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments