Ciftit i TRONDITEN planet për në TCH, Arbana ua fùti 8 me 2/ Cfarë ndòdhi ja cfare shèrri plasi

Pak kohë më parë Luizí hoqí nga lista e ndjèkësve në Instagram Arbanën pasi ajo dhe producenti Eduart Grishaj

nuk ishin dakord që ai të jetë opinionist në “Big Brother Vip Albania” në edicionin e ardhshëm.

Luiz Ejlli dùke folur nga Shkodra i pyetur për márrëdhënien e shumë diskutuar me Arban Osmanin pranoi se ka një krisje mes tyre.

‘Unë jam këtu, ajo atje…Ka krisje… Në maj do zbùloj më shumë se s’më lejohèt.’- është përgjígjur Luizí.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...