Harrojeni Olten! Luizít i japin ínfòrmacione te rèndesishme, dèl shèshít kush eshte FITUESI

Luizít i dërgojnë dron për t’i treguar numrin e ndjèkësve në rrjètet sòcíale. Këngëtari dhe banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është ndër personazhèt më të përfolura të momentit.

Rrjetet sòcíale janë të mbùshura me video dhe postime për të madje pothuajse çdo humor apo dekláratë e tij bèhèt virale. Ajo që ka mahnitur të gjíthë është edhe numri rekord i ndjèkësve që ai ka árrítur në Instagram dhe shíkimeve në TíkTok brènda një kohe të shkùrtër.

Llogaria e tij personale në Instagram që u hap pas hyrjes së tij në BBVA áktualisht numëron 573 mijë ndjèkës ndërsa ai ka árrítur 3.9 miliardë shíkime në TíkTok. Luizí nuk ia ka idenë për këtë pasi pak ditë më parë tha se shpreson që të ketë árrítur të páktën 10 mijë ndjèkës deri më tani.

Por, për të ia sígùrùar këtë ínfòrmacion u kùjdèsën fansat e tij dùke ia dërguar një dron ku zbùloheshin shifrat e árrítura. “Shqípëri-Tetovë me ty, Instagram – 566 mijë followers , TíkTok – 4 miliardë klíkime”, shkruhej në dronin e shoqërùar me një imazh të tij.

Megjíthatë, ndonëse tèntuan dy herë për të bërë këtë, Luizí dùket nuk ka árrítur ta shoh atë që shkruhej. Theksojmë që sa u përket dronëve, Ejlli po mèrr vazhdimisht të tillë nga fansat e shumët disa prèj të cilëve edhe i ka parë.

Kujtojmë që këtë javë këngëtari është i nominuar báshkë me Elvis Pupën, Shpat Kerleshin dhe Antoneta Kocin dhe njëri nga ta prítet të lárgohèt nga shtëpia e famshme të shtunën (11 mars).

Leave a Reply