Cfare i bene JUL DEDES! Pas SHERRIT te djeshem Produksioni i Komunikon Mesazhin Papritur

Dje mbremja ka qene me nje seri te gjate debatesh e sherrsh ku ne qender kane qene Juli dhe Egla. Gjithashtu mbremjen e djeshme produksioni u lexoi mesazhèt e ardhùra për ta nëpërmjet “Big Love”. Një prèj tyre ishte áktori i njohur, Ermal Mamaqí, i cili i dërgoi një mesazh për Heidi Bacit.

“Heidi o super girl nga Durrësi, ke theksín më të veçántë që na bèn të qeshim më shumë se kolegët humoristë. Duhèt të na vish në ndonjë “show comedy” sepse e ke dhùnti natyrale. Romeo pate fat o dreq, jam me Heidin”.

Por ky mesazh nuk i ka pëlqyer aspak Jùlian Dedës. Teksa po fliste me banorët e tjerë, áktori tha se Ermalit i ka mbètur hatri me një humor të tij që është bërë shumë viral në rrjètet sòcíale.

“Unë kam bërë një humor publík, i cili u bë shumë viral në “Instagram-in tim, që nuk kishte lídhje direkte me Ermalin por me të gjíthë atë grupin që fílloi dùke bërë mentorin etj, etj.

Bëra një humor, në gjíthë botën bèhèt humor me çdo gjë, është bërë me Papën humor. E asnjë nuk e ka márrë për kèq. Ky zòtëria e mori për ters dhe më shkruajti ‘nuk e prisja prèj teje…’. edhe unë i thashë, e ke në terezí ti vëlla, vazhdo’”, tha Jùli.

Aktori shprèhèt më pas se me Gentian Zelenajn është sjellë shumë kèq dhe nuk kanë komuníkim fare.

“Pastaj me Gentin është sjellë shumë kèq, nuk ta them arsyen, nuk ka komuníkim fare. Kam tèntuar që të bèhemi báshkë të 3, me bërë një gjë për 10-vjetorin tonë, tani kemi 20-vjetorin e grupit. Kam tèntuar ti bëj báshkë, të bëjmë një recital, një gjë tonën’

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...