Monday, October 2, 2023
HomeGenelTrónditet BBV, Olta sapo paketoi valixhet Zarfi i Zí e nxjér jashte

Trónditet BBV, Olta sapo paketoi valixhet Zarfi i Zí e nxjér jashte

Banorët e shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’ janë tronditur me ardhjen e një zarfi të zi. Lajmi për këtë penalitet nuk u prit aspak mirë mirëpo kishte edhe nga ato banorë, që aluduan.

Një prej tyre ishte Olta. Aktorja e njohur, e cila është bërë pjesë e shtëpisë që nga dita e parë, mendon se zarfi ka lidhje me të dhe Qetsorin. Sipas banores, do ketë penalitet për faktin se ata kanë folur me njëri-tjetrin në lidhje me nominimet.

Nuk dihet ende se cili nga banorët do marrë penalitet, mirëpo nëse ka të bëjë me Oltën, kujtojmë se për të është paralajmërimi i fundit, ç’ka mund të sjellë përjashtimin nga shtëpia.

- Advertisement -

Diskutimi: (Dikush thotë: zarf i zi) Kiara: Qyqa! Luizi: Është i mbyllur, hapet në Prime. Olta: Ndoshta është për mua dhe Qetsorin

Luizi: Pse? Për nominime? Qetsori: Edhe ndoshta. Luizi: Për nominime të kaluara? Se kjo nuk është problem.Olta: Jam e bindur që është për nominime, se për to kemi bërë namin.SHIH VIDEON

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments