BEFASUESE! Para dy minutash, Luizí zbùloi zyrtarisht gjínine e bebit

Prej ditësh në media qárkùllon lájmi se Kiara dhe Luizí do bèhen prindër.

Kiara i nxiti më shumë thashèthemet me komentin e sáj mbi nepsín në një prèj pùntatave të DWTS Fan club. Sot Prive e ka konfirmuar lájmin se çifti janë në prítje të fèmíjës së tyre të parë.

Ndërkohë Luizí ka bërë një postim ku dùket síkur pohon áktin që Kiara është shtátzènè dhe për më tepër zbùlon janë në prítje të një vajze.


Në InstaStory Luizí ka postuar një foto ku shfaqet me pùnonjës sígùrie dhe ka shkrùar: “Kështu do e shoqëroj vajzèn në mbrëmjen e maturës”.

Leave a Reply