E moret vesh Mòj Shoqe?? Skùalifikohen KOKAT….Ja kush eshte caktuar per Finalen BBV3

Ilnisa Agolli ka qenë në qendër të debáteve të fùndít në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’

dùke patur avantazh si një nga lojtaret më të fòrta të këtij edicioni deri më tani.

Ajo i ka shpètuar dy herë eliminimit ndërsa edhe këtë javë dùhèt të ‘luftojë’ për të

qëndrùar në lojë pasi është në nominim me Merin dhe Gazín.

Në debátet e spektáklit të djeshëm, opinionistët kritíkuan banorët se nuk po luajnë siç dùhèt, nuk kanë strategjí,

nuk dinë të kríjojnë aleanca dhe grupe, ndërsa në këtë rast,

Ori veçoi Ilnisën si të vetmen banore që i ka qëndrùar lojës së sáj deri në fùnd me dinamíkat që janë kríjuar brènda shtëpisë.

Kjo nuk është hera e parë që opinionistët veçojnë Ilnisën si lojtare të fòrtë,

por nga jashtë nuk dùket kështu dùke vënë në dýshim transparèncën e prodùksionit.

Të páktën këtë la të nënkuptuar, ish-opinionistja Balina Bodinaku e cila ka írònizuar me një postim të bërë mbrëmjen e djeshme ku shkruan se ‘Ilnisa dòli finaliste nga prime i djeshëm’.

Leave a Reply