Deklarata bòmbe! “Unë elímínohem nesër, por ka një surprizè Do trònditeni”, ja cfare pritet

Olta Gixhari kur vèndòsi në nominim ditën e shtunë, Luizín, Bledin dhe Kiarën, kishte si synim të nxirrte nga loja këtë të fùndít për të dòbèsuar Luizín.

Por Bledi Mane ka nënkuptuar se di diçka më shumë se të tjerët. Teksa po fliste me Kristin dhe Oltën la të kuptohèt se do të lárgohèt ai por do ketë një surprizè në fùnd.

Aktorja i tha se nëse është surprizè, do të thotë se ka biletë kthimi. Por Bledi i tha që jo, ka surpriza të tjera.

Bledi: Unë do íki me përshtýpjet e të përjetuarit… Olta: Pse mendon se do íkësh nesër? Bledi: Ka një surprizè nuk shprèhem.

Olta: Do kesh biletë kthimi thua? Bledi: Jo, jo. Olta: Ajo është surpriza e vetme.Bledi: Jo, jo do ketë edhe të tjera.SHIH VIDEON

Se cilat janë këto surpriza që di Bledi na mbètet për t’i parë. Por nga ana tjetër, dùhèt márrë párásysh ákti se banorët janë në lojë, e ajo ç’ka tha Bledi mùnd të jetë dhe manipùlim.

Leave a Reply