Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Luizí është i várur nga bíxhozí”, Bledi Mane kêrcênohèt me jetë nga...

“Luizí është i várur nga bíxhozí”, Bledi Mane kêrcênohèt me jetë nga fansat e shkòdranit

Gazetari Bledi Mane dòli me vùllnet të plòtë nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe tashmë si ish-banor, është mjaft áktiv në intervista ku rrëfen detaje për eksperiencën e tij.

Gjatë një interviste të dhënë mëngjesín e sotëm, Bledi rrëfeu se si ka ndrýshuar reagimi i publíkut ndáj tij, párá dhe pas hyrjes në “Big Brother Vip.”

Duke iu referùar dekláratave të tij se “Luizí është i várur nga bixhozí”, gazetari tha se ka márrë një ‘lumë’ reagimesh nga fansat e këngëtarit, deri edhe në kèrcènime me jetë.

Por, sipas tij, gjíthçka ndrýshoi pasi ai la shtëpinë, ku të njëjtët persona, tani i dërojnë zèmra, pasi panë lojën e tij në “BBV.”

“Gjatë rrugës kur shkòja për tu fùtur, mesazhèt ishin pafùnd. Unë jam regjur nga kèrcènimet dhe kur nuk márr shqètësohem. Unë kisha bërë edhe dekláratën se Luizí ka várësi nga bixhozí. Të luash bixhoz nuk është tùrp, sepse është diçka e lígjshme. E kjo trembi njerëzít e Luizít dhe bènë sùlmin frontal. Përpárá se të hyja në BB VIP më kanë kèrcènuar, më kanë kèrcènuar me jetë. E nisa pak i trembur lojën, por ku kam dalë jashtë pashë që këta njerëz që do më vrisnin më dërgonin zèmra”- tha ai.

Më tej, dùke folur për situatën në shtëpi, Bledi konfirmoi se gjíthçka tani “rrotùllohèt” rreth Luizít.“Gjeta një Luiz që kòmandonte, kur shtýpte butonin e të qeshurës Luizí, qeshnin të gjíthë, kur flinte gjumë Luizí, nuk do bèhej zhurmë. Loja nuk do ishte kështu nëse do ishte Luizí, prandáj ky “BBV” është më i suksesshëm se ai vjet”– trègòi gazetari.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments