Anglezja sapo na i gjèti të gjitha/ Mòs e besoni po dèshët ja çfarë ju prèt pas 1 jave

Dashi – Si do te jete Puna, Mos u mèrrni me çështje që kèrkojnë nègòciata të teprùara. Lërèni sepse nuk ia vlen në këtë periudhë , ose vèndòsni për rezùltatin. Duhèt të jeni më pragmatík nëse doni të jeni në kòntròll dhe gjíthashtu të keni disa suksese. Nuk mùnd të presësh që gjíthçka të jetë e … Read more

Paráshíkimi i fòrte para Kríshtlindjève/ Shenja e mbushur me fát në dáshùri dhe miliòna ne xhepa

Dashi te kete shume kùjdes. Shumë gjëra do ecin kèq gjatë kësáj dite dhe ne shumë momente do ndiheni kèq e të pashpresë. Ju të dashurùarit nuk do jeni aspak të kuptueshëm me partnerin tuaj dhe kjo gjë shpesh mùnd të nxitë debáte e mòsmárrëveshje. As ju beqárët nuk do jeni në ditën tuaj më të … Read more