Friday, September 29, 2023
HomeGenelÇfarë bèn mor djalë? Postimi i fùndít i LUIZIT, ishte si tèrmet...

Çfarë bèn mor djalë? Postimi i fùndít i LUIZIT, ishte si tèrmet për fansat e tij

Kevin Jacobs është njohur nga publíku shqíptar pasi u përmend nga Luiz Ejlli brènda shtëpisë së “Big Brother VIP 2” për strategjínë e tij të dërgimit në televotime të tre banorëve.Pasi fansat e Luizít fílluan të kèrkonin ínfòrmacione për Kevin, ai bëri disa postime në llògarinë e tij në Instagram për të mbështètur këngëtarin shqíptar.

Së fùndmi, Kevin ka komentuar në një foto të postuar nga fituesi i “Big Brother VIP Albania” në llògarinë e tij në Instagram.

- Advertisement -Kjo trègòn angazhimin e tij ndáj konkurrèntëve të tjerë dhe interesín e tij në ndjèkjen e ngjárjeve të “Big Brother VIP” në Shqípëri.Teksa ka pozuar pranë një makine luksoze, Luizí shkruan báshkëngjítur me të: “Gjatë xhirimeve të Fast and Furios”.

Ndërkohë Kevin Jacobs i komenton: “Ti je áktor më i mirë se sa shumica e kastit të Fast and Furios”.

- Advertisement -

Nuk dihèt nëse komenti është lexuar nga këngëtari i dashur për publíkun, pasi ai nuk i ka kthýer ndonjë përgjígje.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments