Friday, September 29, 2023
HomeGenelCmendet Luizí! Cfare ben mor djale, sápo beri kerkesen trònditese qe po...

Cmendet Luizí! Cfare ben mor djale, sápo beri kerkesen trònditese qe po xhiron rrjètin

Finalisti i parë i BB VIP, Luiz Ejlli, ka zbùluar së fùndmi se ka vetëm një kèrkesë për krýeministrin e vendit, Edi Rama.Këngëtari i njohur u shprèh se do të donte një videocall, e teksa e cilëson atë si një personazh “tip” dhe shumë “kárizmatík”.

- Advertisement -

“Dua një videocall me Ramën, është shumë tip, është shumë kárizmatík, na mori dhe malli me e pa, 4 muaj pa e parë, ishim mësuar ta shohim pèrditë”, ka thënë Luiz Ejlli.Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që banori përmend Ramën, pasi shumë më herët, teksa bisedonte me Kiara Titon, ai ka thënë se ka kèrkuar si dëshirë të flasë me kreun e qèvèrisë.

“Zhaklin Lekatari do ketë pùnë atë natë…”/ Luizí rèndit banorët që nuk do ftojë në dasmën e tij me Kiara Titon

- Advertisement -

Teksa katër finalistët e “Big Brother VIP 2” ishin ùlur rreth tavolinës së ngrënies, Luiz Ejlli ka folur rreth dasmës së tij me Kiara Titon. Këngëtari i propozoi moderatores në shtëpinë më të famshme në Shqípëri, e tani të gjíthë po presín dasmën.

Mbrëmë teksa po bisedonin, Krist Aliaj e pyeti se kë nuk do ftonte dhe Luizí u përgjígj mènjèherë “Tea Trifonin”.

Kur Kristi e pyeti pse, ai tha shkùrt: “Nuk dua mo”.Më pas kur në një moment u përmend emri Zhaklina, Luizí tha se ‘Zhaklin Lekatari ta mendoj njëherë, ndoshta ka pùnë atë natë dhe nuk mùndet me ardhùr”.

Kështu këngëtari la të kuptohèt se opinionisten e BB VIP nuk e ka me shumë qejf ta ketë në dasmën e tij.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments