Friday, September 29, 2023
HomeGenelCfare ben mor Luiz!! Kengetari e thote hapur, ja sa LEKE dua…

Cfare ben mor Luiz!! Kengetari e thote hapur, ja sa LEKE dua…

Luizí Ejlli mbètet një nga personazhèt më të kèrkuar të momentit, ku sallat e koncerteve të tija janë gjíthmonë plòt.

Këngëtari në një intervistë për moderatorin Meriton Mjekiqí ka folur për përfitimet tij nga koncertet apo nga reklamat e mùndshme që ai bèn.Po ashtu ai ka pohuar se ka një kòntrátë me Top Channel dhe se menaxhohèt prèj tyre dhe dekláron se është i kënaqur me atë që fiton.

“Prandáj kam ardhùr në Ameríkë për të zgjídhùr këtë pùnë në Wolf Street, se janë dùke lèvíz e ke párásysh i ka ato ùljet e ngritjet e veta. Ç’është e vërteta te kjo pjesë unë jam shumë rehat.

- Advertisement -

Pse, se çdo ofertë që më vjen çdo ftesë thjesht ia dërgoj Top-it dhe i them fol me Top-in. Unë kam një kòntrátë me ta, me të cilët kam përqíndjet e mia. Unë përqíndjet e mia i di, përfitimet e mia i di dhe se si i mbýllin kòntrátën përfaqësuesit e Top-it, ajo është pùnë e tyre dhe pèrderisa ata mendojnë që me këto lloj çmímesh ose siç

flitet lárt e poshtë, me gjíthë respektin që kam jo që nuk dua të kthej përgjígje se dùket síkur arrogancë por për hir të vërtetës njerëzít janë të lirë të flasín gjíthçka, jo mèrr 10 jo mèrr 20 jo mèrr 30.Çmimet i vèndòs tjetër kush për mua, unë kam atë përfitimin tim material se është normale edhe jam shumë i kënaqur. Nuk e kisha menduar kurrë”, tha ai.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments