Friday, September 29, 2023
HomeGenelCfare ben more Luiz? Ne prag finales, sápo zbùloi planin e tmèrrshem...

Cfare ben more Luiz? Ne prag finales, sápo zbùloi planin e tmèrrshem qe ka

Luizi ende pa përfunduar loja e Big Brother, me 2 ditë të mbetura, po mendon për ditët që e presin jashtë.

Në rrëfimin e jetës ai tha se ishte zhgënjyer nga shumë njerëz, e megjithatë ishte bërë më i fortë nga kjo.“Kurioz jam si do më shohin ca fytyra jashtë, kur të dal. Naj drejtoreshë burimesh e 2-3 të tjerë, si do më shohin.

- Advertisement -

Do i shkoj në zyrë. Kur të dal, kot, dua vetëm t’i hap derën. Me hap derën e me i thënë: E dini vetë…

Më keni rënë në qafë kot,” tha Luizi.

Luizí shpesh herë ka habitur me dekláratat e tij dhe se sa e ka studiuar lojën e Big Brother.

- Advertisement -

Këtë e ka bërë dùke ndjèkur jo vetëm Big Brother-at e zhvilluar në Shqípëri, por edhe jashtë vendit.Madje ai vuri në pèrdorim edhe strategjítë e fituesve, ku përmendim këtu atë të fituesit të Kanadasë, kur u fùt në banjë me Armaldon dhe Kristin, për të dalë në nominim kokë më kokë me ta.Por një tjetër gjë që e ka zbùluar sot është se ka ndjèkur edhe Big Brother-in e Taxhíkistanit.

“Kur banorët rrëfenin linjën e jetës, ai fituesi i Taxhíkistanit mbýllte veshët dhe ùlte kokën, se nuk donte t’i shihte që të ndihej kèq,” tha Luizí.

Kristi: Kush e kishte bërë këtë?

Luizí: Banori i Big Brother-it në Taxhíkistan


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments