Saturday, June 3, 2023
HomeGenelÇfare ndòdhi moj shoqe? “Cmendet” Olta per Luizín, veprimi fùndít trònditi rrjètin

Çfare ndòdhi moj shoqe? “Cmendet” Olta per Luizín, veprimi fùndít trònditi rrjètin

U konsideruan si sëmùndja dhe vaksína si teza dhe antiteza, pra me pak fjalë ármiq të përbetuar në lojë.

Por mesa dùket çdo gjë ka ndrýshuar që pas daljes së áktores nga Big Brother. Luizí ka treguar se i mungon Olta në shtëpi, madje e kishte menduar edhe në finale teksa i ka kushtuar një përshèndètje të përzèmèrt asáj Dorit dhe Amarit.Kujtojmë që kur Olta mori vendimin për tu lárguar nga shtëpia Luizí ishte shumë i mërzítur madje ai tèntoi ti mbùshte mendjen që mòs e mèrrte atë vendim e lárgimit.

Olta ka habitur pasi ka bërë një gjë shumë të veçántë për kùndèrshtarin e sáj më të fòrtë brènda shtëpi.

Ajo e ka postuar në story, me imazhin e Luizít ku shkruan “ohh” me një fytyrë dùke qárë.- ka shkrùar áktorja.

Zhaklin Lekatari: Si mùnd të martohesh me një njeri që nuk e di si është në jetën reale

Opinionistja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Zhaklin Lekatari ka komentuar mbi márrëdhënien tejet të komentuar gjatë këtij sezoni atë të Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, kujtojmë që përplasjet mes Zhaklinës dhe Kiarës kanë qenë jo të paketa e veçánërisht kjo e fùndít gjatë spektáklit “Live”.Por e pyetur lídhùr me propozímin dhe çdo gjë tjetër rreth çiftit, opinionistja Zhaklin Lekatari deklároi se ky vendimin i çifit për martesë i dùket i fríkshëm. Kjo sipas sáj për shumë arsye.

“Nuk mendoj që është vetëm te sèksi çështja. Dy njerëz që janë njohur brènda një formati mendoj që dùhèt t’i japin vetes kohën për ta njohur njeri-tjetrin në jetën reale, me dinamíkat dhe përgjegjësitë e veta, pa lupën e kamerave.

Martesa është një pákt, një kòntrátë dhe është një hap që dùhèt menduar mirë sepse nis një dimension i ri. E kam parë si përgjegjësi të madhe prandáj dhe nuk jam martuar.

Unë nuk fùtem dot brènda ndjenjave të njerëzve por bazuar në eksperiencën time nuk e shoh të pëlqyeshme që dy njerëz pa u njohur 100% të hèdhin një hap kaq serioz për të ardhmen e tyre.Njëri nga ata jèton aty brènda míkrokozmòsit të tij dhe se si do të jetë sjellja e tij, përshtýpjet, “feedbacku” që do márrë jashtë këtë ne do ta shohim. Unë nuk do të doja të martohesha më një njeri që nuk e di se si është jeta jashtë.

Luizí nuk e di çfarë përfaqëson jashtë as ai, nuk di as çfarë përfaqëson Kiara. Kjo lídhja sèksuale është pjesë shumë e rèndësishme, nëse e shijon, keni energjínë e njëjtë, për të kuptuar nëse energjía është aty ku dùhèt të jetë. Më dùket e fríkshme ky hap i tyre,” -tha ajo.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments