Friday, September 29, 2023
HomeGenelÇfare ndòdhi moj shoqe? “Arrèstohèt” Olta Gixhari, çfare po ndòdh me ish-banorèn

Çfare ndòdhi moj shoqe? “Arrèstohèt” Olta Gixhari, çfare po ndòdh me ish-banorèn

Olta Gixhari është kthýer në një prèj personazheve më të përfolur në media që pas aventurës së sáj në “Big Brother VIP”.Ajo është tani áktive dhe mjaft e ndjèkur në rrjètet sòcíale, përmes së cilave ndan me ndjèkësit fotografi dhe video të ndrýshme nga jeta e sáj e pèrditshme.

Së fùndmi, Olta publíkoi disa fotografi ku shihèt nën shoqërinë e një personazhi, i cili gjíthashtu ka qenë shumë i përfolur në media së fùndmi.

- Advertisement -Fjala është për stilistin nga Kosova, Valdrin Sahiti, për të cilin u aludua javë më parë se u arrèstua nga pòlícia pasi u kap me drogë në Aeroportin e Stambollit.

Dyshja dùken të qeshur në dy fotografi të përbáshkëta që kanë ndarë me ndjèkësit e tyre në Instagram, teksa shijojnë nga një gotë shampanjë.“Mos prisni sjellje të zakonshme…nga njerëz të jashtëzakonshëm! Jemi në tranzít”, shkroi áktorja shqíptare në mbishkrímin e fotografive.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments