Friday, September 29, 2023
HomeGenelÇfare ndòdhi mor Luiz? E fríkshme detaji qe ka dale ne rrjèt...

Çfare ndòdhi mor Luiz? E fríkshme detaji qe ka dale ne rrjèt per martesen e tij

Ditën e djeshme, krýeministri Edi Rama i surprizoi të gjíthë me një njòftim të bërë në rrjètet sòcíale.

Ai trègòi se në podcast-in e tij që u mbájt sot, të ftuar do të ishin Luiz Ejlli dhe krýetari i ri i báshkísë së Shkodrës, Benet Beci.Kështu sot, mes të tjerash, Rama e pyet Luizín për martesën me moderatorèn dhe ish-banorèn e BBVA 2, Kiara Titon. Kjo pyetje lindi pasi ne rrjèt po qárkùllon nje lájm i fríkshem se luizí dhe Kiara sájuan nje martese ashtu sa per te lártesuar imazhin e Erion Veliajt párá zgjèdhjeve.

- Advertisement -

“Një gjë dua të di unë, kjo martesa sa dòle nga aty është reale apo vazhdim i spektáklit, po pyes se thash lárg qoftë se këtë e ka organizuar Lali (Erion Veliaj) se do patjetër të martonte Luizín, uroj të trashëgohesh dhe të kesh një martesë sa më të lumtur”, i tha Rama.“Unë nuk e di si i ke pùnët me Lalin, por është reale, më erdhi kèq që nuk ishe”, u përgjígj Luizí.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments