Friday, September 29, 2023
HomeGenelÇfarë ndòdhi paprítur? Plas kèq shèrri mes Luizít dhe… Këngëtari nxjerr zbùluar...

Çfarë ndòdhi paprítur? Plas kèq shèrri mes Luizít dhe… Këngëtari nxjerr zbùluar gènjeshtrat

Olsa Muhameti ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku trègòi disa detaje nga projektet e sáj, e nuk la pa përmendur as Luiz Ejllin, dùke theksuar se edhe ai kishte qenë në Turqí báshkë me to për xhirime.

Madje, si për ta shèqèrosur, ajo tha se Luizí shkòi atje për të qenë pranë Kiarës. Epo mesa dùket nuk ka ndòdhùr kështu, e këtë e ka treguar vetë Luizí.

Ishin fansat e tij ata që postuan pjesën e intervistës ku shkruanin se Luizí ishte në Ameríkë me koncerte, e se vetëm po të ishte spiderman do ishte edhe në Turqí.

- Advertisement -

Kjo është aprovuar edhe nga vetë Luizí i cili komentoi:

Hajde rrèn hajde, e me sa sígùri e thotë. Meqë ra fjala tani jam në Korcë po për 10 sec jam në Lezhë. Cit Olsa”.

Më tej ai ka bërë edhe një story ku shkruan: Kam fríkë të bëj story tek Harku i Bërdicës se dèl ndonjëra edhe thotë është tek Harku Triumfit. E pra Luizí nxorri máshtrimin e Olsës shèshít, meqë kjo e fùndít edhe mbáhèt e akùzohèt për këto!

- Advertisement -

Kujtojmë se në rrjèt nuk dòli asnjë foto e Luizít nga Turqía, aty ku Kiara ishte me xhirimet e emisionit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments