Wednesday, June 7, 2023
HomeGenelÇfare po ndòdh sonte, Ja ato 6 shènjat qe do ndrýshojne pas...

Çfare po ndòdh sonte, Ja ato 6 shènjat qe do ndrýshojne pas 10 ditesh me surpriza

Muajt në vazhdim përfshijnë një periudhë rilindjeje dhe fíllimesh të reja. Do të sjellin energjí të fòrtë për çdo shenjë të zòdíakut, një mùndësi për të bërë gjëra të mëdhá dhe për të ndrýshuar gjíthçka.

Demi eshte shenja qe per 2 jave do ti plotesohen 2 deshira te medha. Është koha për të márrë një rrezík shumë të nèvojshëm – tani ose kurrë! Ju mùnd të ktheheni pas në kohë dhe të mendoni se çfarë ishte ajo që ju ndrýshoi atëherë që mùnd të hapë horizonte të reja për ju tani. Ndr yshimet më të favorshme ju presín në fùshën e kárrierës.

Kjo është një periudhë e shkëlqyer për lídhje, komuníkim dhe shoqërim. Do të ndiheni më pak të vetmuar, do të ndòdhin njohje dhe miqësi të mrekùllueshme. Jeta dashurore bèhèt më dinamíke dhe sjell më shumë op timizèm. Partneri juaj ju kupton, dëshiron t’ju ndíhmojë në shumë gjëra dhe ju e vlerësoni këtë.

Gaforja eshte shenja qe pas 5 ditesh do te pr.eke ate qe z.emra ia ka desiruar prej shume vitesh. Ju mùnd të mèrrni çmímet e mèrítuara, gjatë dimrit do të shihen të gjítha aftësitë tuaja. Mësoni të pranoni komplimente, sepse me të vërtetë mèrítoni çdo fjalë lavdërimi. Ju shkëlqeni me pasi onin dhe autènticitetin – disponimi juaj është i jashtëzakonshëm këtë sezon.

Jeni novatorë dhe kjo sjell ndrýshime të favorshme në biznes. Dimri do të rregùllojë çështjet në lídhje me z.emrën. Çdo gjë që bèni tani mùnd të lídhèt me të ardhmen. Ata që janë në një lídhje do të zgjídhin disa konflíkte të vjetra. Në dashùri, ju mèrrni njohuri dhe këndvështrime krejtësisht të reja.

Bricjapi eshte shenja qe dimri është një kohë m.agjíke për ju! Viti i káluar ishte plòt guxim, aspirata, gjíthçka që mësuat tani mùnd ta aplíkoni. Jeni gati për të gjítha rolet dhe fitimet e reja. Ju jeni gati të kríjoni një jetë të re. Ju e dini sáktësisht se çfarë dëshíròni dhe çfarë ju nèvojitet për të árrítur qèllimet tuaja.

Ju jeni plòt optimizèm, atmòsfera juaj është e ndritshme dhe energjía juaj është e pastër. Kjo është një periudhë e mrekùllueshme për t’u lídhùr me të tjerët, por për të márrë pak kohë për veten dhe për t’u çlòdhùr më shumë.

Është kríjuar hëna e re dhe e plòtë më tetor dhe ajo ka hápur një portë të re dhe shumë të fùqíshme për përmírësimin e fátit tuaj. Tashmë të gjíthë ne po përjètojmë sezònin e Vírgjèrèshes dhe kjo shènjë plòt me pástèrti do të sjèllë sa më shumë të mira për ta bèrë jetën më të bùkùr.

Por e díni se e vèçanta e këtij muaji dhe një nga dítët më fùqí-plòtë është 11 tetori? Edhe pák ditë dhe mírèsia e një nga dítëve ose mbáse me e dítës më me fát për ju po vjèn. Ju bèhùni gáti dhe trègòni sa më shumë dhèmbshùri dhe dáshùri në shpirt e mendjen tuaj se do të mèrrni më të mirën e mágjísë së dites se sotme. Ja pra pse atë dítë për asnjë arsye në botë nuk dùhet që ta hárròni.

Fùqía e madhe e bashkímeve plánetare bën që kjo dátë të kríjojë më shumë të mira për ju dhe të gjítha ato të mira do të bèjnè që në jetën tuaj, dèshírát apo plánet t’ju realizohen. Do të ndòdhë një kòmbínim yjesh me Díèllin dhe në të njëjtën kohë báshíkimi i dy numrave 21 (11 me 10) bën që ju të mbùshèni me bèkíme.

Vetëm numri 8 ka në dòmèthënien e tij, numrin më të fùqíshëm të fátit dhe ku ky numër pozícíonohet i shtrírë, do të thòtë që fáti juaj do të zgjásë deri në një pa-fùndèsi. Tani, imágjínoni se me sa shumë fát do të jèni kur dy numra 8 të jenë së báshku në një nga dítët më të rrálla të këtij viti.

Për ju që jèni të pástër në shpirt dhe që bèsòni me çiltërsi, kjo ditë do të hápë një dritare të re në jetën tuaj, e cila do t’ju përbállë me shumë ndrýshíme. Do të shíjoni bòllèkun, dashùrinë, një shèndèt shumë të fòrtè dhe një të ardhme të ndrítur për fèmijët tuaj. Kjo energjí e madhe dhe e pa-shtèrshme e kësaj ditë do t’ju afròjë më shumë me plòtèsiminíe ëndrráve dhe me arrítjet e sùksesèt e jetës.

Por, është shumë e rndsishme që ju të kùptòni se ç’dùhèt që të bèni. Pikë së pári dùhèt që mèndja juaj të jètë sa më e qètë dhe e çlírùar nga strèsèt. Në dárkën e sotme, fùsní një gjethe të thátë dafíne pòshtë jastëkut që ju flíni. Në mëngjèsín e dátës 12 ju dùhèt që ta nísni të gjíthë ditën me pozítívitet.

Dhe párá se të bíni në gjumë (në dárkë) ndízni një qírí dhe shkrùani në një letër 3 nga dèshírát më të prèkshme që dòni që të rèalizoni. Jeta juaj do të bèhèt e mrèkùllueshme dhe për më tèpër do të mèrrni energjínë e datës së 11-të si fátsjèllèsín tuaj më të madh.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments