Friday, September 29, 2023
HomeGenelÇfare prítet të ndòdhë të hënën? Luizí edhe Olta NUK LENE REHAT...

Çfare prítet të ndòdhë të hënën? Luizí edhe Olta NUK LENE REHAT SHQIPETARET…Në faqen zyrtare të “Big Brother Vip Albania” në Instagram është publíkuar një lájmërim.

- Advertisement -

“Këtë të hënë kemi diçka për t’ju thënë”, shkruhèt në postimin që dùket se ka lídhje me filmin e shumëpërfolur ku do luajnë Luizí dhe Olta.Me shumë mùndësi të hënën do kemi mùndësi të njihemi me kastin ose me trailerin e filmit të shumëpërfolur.

Filmi do të titùllohèt “Në kuadër të dashùrisë“, ku siç dùket janë frymëzuar nga frazat e pèrdorura në Big Brother Vip”. Ky film do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.

- Advertisement -“Do të jetë një histori e vërtetë dashùrie në kohët moderne që ndërlídh jetën e dy njerëzve, dy familjeve të tyre në një komedi romantíke që do t’u bëjë të qeshni, të qáni dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar”-thuhej në përshkrímin e filmit.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments