Friday, September 29, 2023
HomeGenelCmendet BBV! Cfare po ndòdh mor Luiz? Prodùksioni po fshèh dicka trònditese

Cmendet BBV! Cfare po ndòdh mor Luiz? Prodùksioni po fshèh dicka trònditese

Një tjetër skandál i prodùksionit të BBVA është zbùluar nga fansat. Bëhèt fjalë për mbremjen e káluar ku mesa dùket prodùksioni ka detyrat fansat e Luiz Ejllit të bëjnë ‘tifozeri’ edhe për Efin, dùke qenë se nuk i ka shkùar askush për t’a mbështètur.Një video që po qárkùllon në rrjèt është një vajzè me të dyja pankártat edhe për Luizín, edhe për Efin.

Luizí bèn planet për pas FINALES: Do shkòj në dhomë me Kiarën, pas asáj do kaloj te ty Krist

Luizí dùket se që tani ka fílluar me planet se çfarë do të bëjë pas finales së madhe të Big Brother VIP.

- Advertisement -

Teksa bisedonte në tryezèn e bukës mes Efin dhe Kristin, Luizí tha se do bèhèt finalja, do bèhèt festa e pastaj do shkòjë direkt te shtëpia e Kiarës.

“A do bèhèt finalja? Do bèhèt, do bèhèt dhe festa pastaj, dhe pas festës direkt te shtëpia e Kiarës.

- Advertisement -Dhe jo te shtëpia, po në dhomë me Kiarën, pa kamera, pa Big Brother, pa audíencë, pa míkrofona.

S’ka më, aty do bëj gol (qesh) emocione të pafùndme në stadium, gol. Aty do flas lirshëm, do shfryj, pasi të mbároj me Kiarën, do kaloj te ty Krist, të të tákoj,” tha Kristi.

Shifra ‘astronomíke’/ Sa kushton vetëm një sekondë reklamë në BBV

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqípëri dhe me një audíencë masive, dùke mbájtur shqíptarët një pjesë të mirë të kohës párá ekranit.Nga kjo, bizneset përfitojnë dùke reklamuar benefitet e tyre kundrejt pagesës së prodùksionit.

Një detaj që bíe në sy ne “Big Brother VIP”, janë spotet publicitare, apo reklamat e kompanive të ndrýshme, që janë të afishuara edhe brènda shtëpisë së “Big Brother”.

Sipas nje video te publíkuar nga prodùksioni, transmetimi i spoteve publicitare për 1 sekond, kushton 100 eùro.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments