Saturday, December 2, 2023
HomeGenelCmendet Luizí! Paprítur ben dekláraten qe trònditi e xhiron rrjètin

Cmendet Luizí! Paprítur ben dekláraten qe trònditi e xhiron rrjètin

Së fùndmi këngëtari ka reaguar me një postim në rrjète sòcíale.‘Unë nuk hárroj njerëzít që më kanë qëndrùar afër kur kisha nèvojë, kur s’kisha askënd. Ata që nuk ma kthýen shpinën nga fíllimi i rrugëtimit tim e vazhdojnë të mòs e bëjnë.

Ata që e bènin ditën natë dhe natën ditë dùke përjetuar çdo gjë báshkë me mua, ata që me deshën prèjvërteti, pa kushte, pa fjalë, por me vepra shumë. Ty Publíku im. Ju do Luizí Fort!’

- Advertisement -

U tha se nuk flisnin, por Ermiona i vë “kapakun” aludimeve për raportin e sáj me Kiarën(Foto)

Nëse mendoni se márrëdhënia mes Kiara Titos dhe Ermiona Lekbellos nuk është e mirë, mendojeni edhe një herë. Dyshja janë míke të mira madje edhe pse në distancë, realizojnë “video-call” për t’u çmallur.E një moment të tillë e ka ndarë me të gjíthë Ermiona.

”Që mòs të mendoni, e dua atë”- shkruan Ermiona krah fotos ku dùket Kiara e buzèqeshur.

- Advertisement -

U tha se nuk flisnin, por Ermiona i vë “kapakun” aludimeve

Kujtojmë se pak kohë më parë, për çiftin Kiara-Luiz Ermiona kishte goxha rezerva. Për Kiarën ajo tha asokohe se u víktimizua dhe se iu neverit situata që ajo kríjoi brènda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments