Saturday, June 3, 2023
HomeGenelCmendet Luizí! Pas BBV: “Kjo femra e vertete…dèl foto”, keto fjale po...

Cmendet Luizí! Pas BBV: “Kjo femra e vertete…dèl foto”, keto fjale po cmendin rrjètin

Artisti Luiz Ejlli ka márrë vëmendjen e të gjíthëve dùke u shfaqur krah Kiara Titos. Mbrëmjen e káluar, ai postoi një foto me báshkëshorten e tij. Kujtojmë se kjo është fotoja e parë me Kiarën që Luizí poston në Instagramin e tij, që pas mbárimit të ‘Big Brother VIP’.Dyshja shfaqen të veshur shumë elegantë teksa me këtë rast, Luizí ka hèdhùr edhe një thùmb.“Lum si Kiara”, shkruan fituesi i BBV2 dùke thene se kjo eshte femra e vertete dhe me e dashur ne jeten e tij, krah fotos dùke vèndòsur edhe një emoji që hkèl syrin.Ky koment dùket si një thùmb pas ‘Post Big Brother’, ku áktorja Olta Gixhari i tha Luizít se ai nuk është për Kiarën dhe se nuk i sheh një çift afatgjatë. Duket se çifti po i mèrr me humor komentet e madje s’hezítojnë të ‘thùmbojnë’ edhe në rrjètet sòcíale.

Nisën drámat edhe jashtë Big-ut!


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments