Saturday, June 3, 2023
HomeGenelCmendet Luizí! Pas daljes nga BBV nuk prítej te bente kete gje,...

Cmendet Luizí! Pas daljes nga BBV nuk prítej te bente kete gje, vendimi cmend rrjètin

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizí premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij.Pas këngës me Donald Vishaj “2 shotsa”, Duket se këngë të reja janë në horizont.

Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku dùket se është në studio diskografíke, dùke regjístrùar këngë.Luizí nuk ka publíkuar asnjë detaj tjetër, por një gjë është e sígùrt, do të jetë hit i verës.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments