Saturday, June 3, 2023
HomeGenelCmendet Olta! Cfare ben moj vajze, sápo dòli dicka trònditese ne rrjèt...

Cmendet Olta! Cfare ben moj vajze, sápo dòli dicka trònditese ne rrjèt per áktorèn

Gerta Gixhari, motra e Oltës, gjatë kohës që áktorja ishte pjesë e shtëpisë së “BBVIP”, ka pasur “misionin” e vèshtírë që të mbrònte lojën dhe strategjítë e sáj në intervistat dhe studiot televízíve dhe le të themi që kjo nuk ka qenë aspak e lehtë dùke márrë párásysh rivalitetin e Oltën me Luizín.Ndërkohë, gjatë gjíthë kësáj periudhe, ajo është përballur shpesh edhe me pyetjet për márrëdhënien e aluduar si jo të mirë mes tyre, nisur edhe nga ákti që nuk ndiqeshin në Instagram.

E ftuar në “Natën me Aùlonën”, moderatorja ka rrëfyer mjaft detaje nga kárriera, jeta e sáj personale dhe shumë të tjera, ndërsa është ndálur edhe tek raporti me të motrën, dùke treguar se në ákt ato nuk ndiqen në Instagram prèj vtiesh, për arsye që nuk kanë ardhùr së fùndmi dhe nëse do ta bènin sërish “follow” njëra-tjetrën, píkërisht tani, do të dùkej síkur ishin zènè apo kishin pasur konfíkt mes tyre.“Ka vite që ne nuk jemi follow. Shumë vite. Nuk është se ka ndòdhùr tani. Nëse bèhemi follow do dùket síkur ishim zènè dhe jemi pajtuar. Nuk ka ndonjë vlerë. Plus i kemi të dyja të hapur profilet.

Përderisa erdhi direkt nga spektákli në shtëpinë time, kishte nèvojë për atë përqafimin, për miratimin tim. Shenjë fálenderuese është edhe ajo. Nuk pranon që t’i bëj asnjë kritíkë. Sepse tani ajo nuk e ka idenë se çfarë ka ndòdhùr.Gjithmonë mendon se situata ka qenë siç po e përjèton ajo. Po përjèton një situatë shumë të mirë, të gjíthë e duan, kanë dëshirë ta tákojnë.”- u shprèh Gerta, dùke treguar kështu se cdo gjë mes tyre është shumë mirë dhe nuk ka aspak konflíkte mes motrave.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments