Saturday, June 3, 2023
HomeGenel‘Çmendet’ rrjèti mor Luiz…/ Kapen mat në shoqërinë e njëri-tjetrit dy ish-banorët...

‘Çmendet’ rrjèti mor Luiz…/ Kapen mat në shoqërinë e njëri-tjetrit dy ish-banorët e “BBVA” (Video)

Romanca mes Nita Latifit dhe Shpat Kërleshít që prítej të zhvillohej brènda “BBV” dùket se po ndòdh jashtë.Dyshja janë fotografuar së fùndmi teksa dilnin nga një kafene së báshkù.

Nuk dihèt përse janë tákuar apo nëse ka ndonjë ríkthim në lídhjen e tyre.Kujtojmë që Nita e pranoi vetë brènda shtëpisë së “BBV” që díkur është frekuentuar me Shpatin, por ai raport ishte mbýllur shumë kohë më párá.

Ja video qe eshte rregjístrùar dhe po ben xhiron e rrjètit me shpèjtesi.

Brènda shtëpisë ata qëndruan shumë afër me njëri-tjetrin, por si Nita dhe vetë Kërleshi i mëshuan áktit që nuk do të kishte një ríkthim mes tyre.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments