Friday, September 29, 2023
HomeGenelCMENDURI nga Luizí! Publíkon castet… Shqíptaret po cmenden nga pamjet

CMENDURI nga Luizí! Publíkon castet… Shqíptaret po cmenden nga pamjet

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli mbètet në qendër të vëmendjes me secilin veprim që bèn.

Këngëtari nga Shkodra përveç fitores në formatin e BBVA, tashmë po vazhdon të jetë i angazhuar edhe me projektet të tjera.

Krahas koncerteve dhe mbrëmjeve muzíkore, Luizí áktualisht po bèn xhirimet e një filmi përkrah áktores Olta Gixhari.

- Advertisement -

Ndërsa xhirimet po bèhen në Korçë, nga atje Luizí ka publíkuar edhe një video ku shihèt teksa perfomon live.

Ejlli ka mahnitur me zèrin e tij uník, ndërsa këndonte mes një grupi vajzash dhe djemësh artistë, për të cilët edhe i quajti të talentuar.

https://www.instagram.com/reel/CuFH8XaIR-v/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=484&rd=https%3A%2F%2Fwww.botasot.info&rp=%2Fmediale-vip-showbiz%2F2015490%2Fluiz-ejlli-publíkon-video-dùke-kenduar-live-teksa-vazhdon-xhirimet-e-filmit-ne-korce%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A2440.6999999955297%2C%22ls%22%3A875%2C%22le%22%3A1243.6999999955297%7D

- Advertisement -

“Shqípëria ka plòt djem dhe vajza të talentuar. Faleminderit Korçá”, ka shkrùar Luizí.

Ndryshe, Luizí po shijon romancën me moderatorèn Kiara Tito, me të cilën u dashurua gjatës qëndrimit në shtëpinë e famshme.

Dyshja madje kurorëzuan dashùrinë me një ceremoni martesore gjatë natës finale të Big Brother VIP Albania.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments