Saturday, June 3, 2023
HomeGenelCpo ndòdh!? Policia shoqeron Luizín, ja ngjárja qe i ndòdhi fituesit BBV

Cpo ndòdh!? Policia shoqeron Luizín, ja ngjárja qe i ndòdhi fituesit BBV

Luiz Ejlli i ftuar në emisionin “Shqípëria Live”, ka treguar për përjètímet e tij pasi dòli nga “Big Brother” dhe se me çfarë u përball.


Ai është shprèhur se ka qenë shumë i zènè dhe me plòt angazhime, ku nuk ka pasur mùndësi të kalojë kohë as me të ëmën.

Gjithashtu ai shprèhèt se është një njeri shumë i dashur me njerëzít sepse fálë mbështètjes së tyre ka árrítur këtu ku është, por për shkák të lòdhjes dhe kohës së kufizuar, nuk është i disponueshëm për të gjíthë.Përsa i përket gjestit më të bukur njerëzor që ka parë pasi dòli nga “Big Brother”, ai shprèhèt se është emocionuar nga një fans që kishte bërë tatuazh fytyrën e tij.

Luizí trègòn se ishte me makinë tek Harry Fùltz dhe një shofer i një kamionçine me bobla gazí, zbret nga makina dhe i trègòn tatuazhin që kishte bërë. Ai i thotë Luizít se është i çmèndur pas tij së báshkù me familjen.

Kjo gjë e ka emocionuar Luizín, ku trègòn se në ato momente u bë trafík i madh dhe të gjíthë po zbrisnin nga makina për ta përshèndètur. Më pas ka ardhùr pòlícia e kanë shoqërùar deri në Zog të Zi dhe më pas kanë bërë foto.Përsa i përket popùlláritetit të tij që ka márrë, ai shprèhèt se kjo mùnd të ketë ndòdhùr për shkák të áktit që ka qenë shumë i drejtpèrdrejtë gjatë qëndrimit të tij në Big Brother sepse nuk mùnd të ishte fáls.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments