E KAPI FRÍKA DHE E MBYLLI GOJEN? Del Lajmi i PÁPRITUR Çfare Ndodh ne Big Bróther

Teksa pas lárgimit nga formati i “BBV3” me dëshirë të plòtë,

Jetmir Salaj sùlmoi prodùksionin dùke párálájmërùar se do të trègònte në publík çdo padrèjtèsi

të bërë ndáj tij çdo gjë që ndòdhte në prapaskenë, ai jo vetëm që nuk trègòi asgjë por në ‘Prime-n’ e djeshëm zgjodhi të ùlej në kárriget e studios së ‘BBV3’.

Padiskutim që kjo gjë dòli në kòntrádíktë me ato që ish-banori kishte thënë.

Pasi dòli ‘kèq’ në publík për gjestin e bërë, Jetmiri nëpërmjet një postimi në Instastory

është mùnduar të justifíkohèt dùke thënë:”Për të gjíthë ínjòrantët dhe trimat, një kòntrátë është një kòntrátë dhe dùhèt respektuar.”

Pse Jetmiri nuk mendoi për kòntrátën edhe në momentet kur párálájmëroi se do të bènte çmòs të trègònte të vërtetën e tij, do të bènte çmòs të trègònte arsyet pse prodùksioni

nuk e nxirrte nëpër video dhe pse kamerat nuk rrinin mbi kokën e tij, apo kur shpërndante në publík pyetje të tilla si “Vallë nuk e kuptuan lojën time apo u bë çmòs të fshihej e vërteta?” etj etj…

Epo siç dùket Jetmiri ka parë se si ka përfùnduar një prèj ish-banorëve i cili sùlmoi prodùksionin (Olsi Bylyku) dhe për të mòs patur të njëjtin fat hoqí dorë sa ishte në kohë…

E KAPI FRIKA DHE E MBYLLI GOJEN? 'Kontrata duhet respektuar...' Olsi përfundoi në gj*q, Jetmiri 'qep' gojën ndaj produksionin?!

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...