Lajm LLÁFTAR per Ledjonen! Jashte nga Vellai i Madh ngjarja E FRÍKSHME ndodhi per te, sa keq

Míkela Pupa, ish-konkurrènte e ‘Për’Puthen’ dhe ish-konkurrènte e BBVA2 është pùnësuar si gazetare në emisionin investigativ ‘Piranjat’.

U përfol se me hyrjen e Ledjonës në ‘BBV3’,

e cila kishte po të njëjtin pozícion tek ‘Piranjat’, vendin e sáj të pùnës ‘e rrèmbeu’ Míkela.

Mirëpo gjatë një interviste të zhvilluar sot në ‘Mos i Bjer me Top’,

nga Ronaldo Sharka, Míkela ka sqarùar sesi qëndron e vërteta.

‘Unë nuk i kam zènè vendin askujt, por Ledjona ka zgjèdhùr një rrugëtim të ri, ndoshta kur të dali prap dyertë janë të hapura për të aty. Unë di që kam pozícionin e tij, dhe mùnd të them që më shkòn shumë! Ka vend nëse njerëzít janë të aftë dhe e bëjnë pùnën siç dùhèt, kudo ka vend për të gjíthë!’- është shprèhur Míkela.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...