Friday, September 29, 2023
HomeGenelDalin Pamjet! Kiara dhe Luizí nuk permbáhen, márrín me vete edhe…

Dalin Pamjet! Kiara dhe Luizí nuk permbáhen, márrín me vete edhe…

Duket se Luizí dhe Kiara kanë vèndòsur që të jenë një çift tradicional dhe në

këto ditë të pákta pùshimesh të tyre i kanë káluar herë me nënën e këngëtarit dhe herë me vëllanë e moderatores.

Ata janë parë báshkë në videot e fùndít të publíkuara në Instagram.

- Advertisement -

Luiz Ejlli publíkoi së fùndmi këngën dedíkuar Kiaras. Por, siç tha vetë ai, díkush po xhelòzon. E ajo është nëna e tij. Me humor, Luizí trègòi se do bëjë këngë për nënën pasi kjo e fùndít është ndjèrë xhelòze për dedíkimet që po i bèhen Kiarës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments